1 ve 5 Arasında Oy Vererek Memnuniyet Derecenizi Bildirebilirsiniz.
Vestel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 850 222 4 123

Vestel

Türkiye’de kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya ürünleri imal ederek bunları kullanıcıların hizmetine sunan Vestel Markası, üretim aşamasında, müşteri beklentilerine uygun Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri ortaya çıkarıyor. Bu sayede günlük hayatı daha konforlu hale getiren Vestel marka elektronik cihazlar, üretim bandından çıktıktan sonra evlerimize belli bir garanti süresi ile giriyor.

Bu zaman zarfında bozulan Vestel ürünler için teknicservis.com sitesine giriş yaparak garantili onarım hizmeti sunan Vestel Kurumsal servis Numaralarına ulaşabilirsiniz. Her kesimden kullanıcı için eşit ve Kaliteli Teknik Servis Hizmetlerini sunmaya hazır olan sitemiz, Vestel Şirketinin en seçkin kadrolarını tek bir çatı altında toplamaya devam ediyor.

Prensip olarak kaliteli ve güvenilir Teknik Servis Ekipleri ile yoluna devam eden sitemiz, günün her saatinde sizden gelecek yardım talebine hazırlıklıdır.

 

Vestel Servis Hizmeti Alabileceğiniz Ürünler ve Vestel Markası adı altında üretilen Ürünler

Vestel Termosifon Servisi Vestel Buzdolabı Servisi
Vestel Fırın Servisi Vestel Derin Dondurucu Servisi
Vestel Klima Servisi Vestel Kombi Servisi
Vestel Çamaşır Makinesi Servisi Vestel Aspiratöri Servisi
Vestel Mikrodalga Fırın Servisi Vestel Su Arıtma Cihazı Servisi
Vestel Elektirikli Süpürge Servisi Vestel Set Üstü Ocak Servisi
Vestel Televizyon Servisi Vestel Termosifon Servisi

7/24 VESTEL TEKNİK SERVİS İMKANI!

Teknik servis ekiplerini, arızalar karşısında hazırlıklı bir hale getirmeye kararlı olan Vestel Şirketi, belirli aralıklarla yaptığı eğitim programları ile servis elemanlarını sürekli güncel ve dinamik tutuyor. Her türlü arıza durumunda Vestel Teknik Servisleri ile iletişime geçerek bu can sıkıcı arızalardan kurtulabilirsiniz.

Bire bir orijinal yedek malzeme kullanarak onarım yapan Vestel Servisleri, arızaların çözüm noktasında en büyük yardımcınız olacak. İster garanti kapsamında olsun ister olmasın, kesintisiz bir hizmet anlayışına sahip olan Vestel Özel Teknik Servisleri, ürünlerinizde oluşan arızaları, gerekli teknik ekipman yardımı ile tamir ediyor.

Kaliteli ve güvenilir servis hizmetini sunmaya kararlı olan teknicservis.com sitesi, her ihtiyaç anında kullanıcılara destek sunmaya hazırdır. Hem gezici servis aracı hemde iş yerinde sağlam tamir işleri yapan servis elemanlarımız, yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyimi yerinde kullanmasını biliyor.

En zorlu arızaların bile üstesinden gelecek şekilde eğitim alan Vestel Teknik Servislerinin birinci önceliği müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Teknicservis.com sitesi, sizler için en iyi ve doğru olanı yapmaya devam ediyor.

 

Vestel » Tüm İller