1 ve 5 Arasında Oy Vererek Memnuniyet Derecenizi Bildirebilirsiniz.
Siemens Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 9 371

Siemens

Ürettiği sağlam ve kullanışlı Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri ile insan hayatına en önemli katkıyı sunan Siemens şirketi, gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Teknolojinin ilerlemesine paralel olarak, ürettiği cihazları daha ergonomik hale getiren şirket, Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de yüksek satış rakamlarını tutturuyor. Kullanıcılar için her zaman en iyi ve doğru olanı hayata geçirmeye kararlı olan şirket, günlük hayatın içinde aktif olarak kullanılan her türlü ev ürünü ile beklentileri eksiksiz karşılıyor.

Severek kullandığınız Siemens Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde zamanla bazı teknik sorunlar ortaya çıkabilir. Teknicservis.com ailesi, bu konuda size hak ettiğiniz garantili ve güvenilir hizmetleri sunmak için hazırlıklıdır. Sektörün en başarılı ve çalışkan servis kadrolarını bir çatı altında toplamayı sürdüren sitemiz, her türlü arıza durumunda en yakın çözüm ortağınız olacak.

Gün boyu kesintisiz faaliyet gösteren hem Yetkili Siemens Servis Ekiplerimiz hemde Özel Teknik Servisler arızalı cihazlardaki sorunu kısa zamanda ortaya koyduktan sonra orijinal yedek malzemeler kullanarak garantili tamir desteği veriyor

Siemens Servis Hizmeti Alabileceğiniz Ürünler ve Siemens Markası adı altında üretilen Ürünler

Siemens Çamaşır Makinesi Teknik Servisi Siemens Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Siemens Buzdolabı Teknik Servisi Siemens Fırın Teknik Servisi
Siemens Derin Dondurucu Teknik Servisi Simens Su Arıtma Cihazı Teknik Servisi
Siemens Klima Teknik Servisi Siemens Kombi Teknik Servisi
Siemens Aspiratör Teknik Servisi Siemens Mikrodalga Fırın Teknik Servisi
Siemens Elektirikli Süpürge Teknik Servisi Siemens Set Üstü Ocak Teknik Servisi
Siemens Televizyon Teknik Servisi Siemens Termosifon Teknik Servisi

7/24 SİEMENS TEKNİK SERVİS İMKANI!

Evinizde ve iş yerinde aktif olarak kullandığınız Siemens Marka Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde meydana gelen teknik ve mekanik arızaların garantili onarımı için sitemiz üzerinde her türlü desteği kesintisiz alabilirsiniz. Günlük hayatınızı aksatmadan kısa sürede garantili onarım hizmeti veren ekipler, her ihtiyaç anında size bir telefon kadar yakındır.

Can sıkıcı arıza durumlarında size en akın olan deneyimli Siemens Servisi Telefon Numaralarına ulaşmak için arama kısmına giriş yaparak bulunduğunuz bölgenin ismini girmeniz yeterlidir. Ülkemizde satışı olan ve kullanılan tüm Beyaz Eşya markaları için kaliteli teknik servis desteği sunan teknicservis.com ailesi işini sağlam yapan tecrübeli servis ekipleri ile sizleri buluşturmaya devam ediyor.

 

 

Siemens » Tüm İller