1 ve 5 Arasında Oy Vererek Memnuniyet Derecenizi Bildirebilirsiniz.
Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 77 11

Samsung

Ülkemizde kısa bir süredir faaliyet gösteren Samsung Markası, özellikle Beyaz Eşya alanında yaptığı girişimler ile giderek daha çok tanınır hale geldi.

Teknoloji devi olarak bilinen Samsung Markası son yıllarda hem çamaşır makinesi hemde gelişmiş buz dolabı modellieri ile neredeyse tüm illerimizde satışına devam ediyor.

Kore markası olan Samsung, günlük hayatımızda kullandığımız cihazları son derece ergonomik ve kolay bir kullanım ile bize sunarken, Beyaz Eşyalarının sağlamlığı ile de göze girmeye başladı. Ancak kullandığınız Samsung Ürünleri arıza verdiği zaman, Teknicservis.com ekiplerimizin size her zaman yardımcı olacağını sakın unutmayın.

Hem Kurumsal servis bağlantılarımız hemde bu alanda kendini ıspatlamış özel teknik servis ekiplerimiz ile oluşacak her arızaya anında müdahale etmeye hazırız. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak için Samsung Servis Numaralarını aramaktır.

Samsung  Servis Hizmeti Alabileceğiniz Ürünler ve Samsung  Markası adı altında üretilen Ürünler

Samsung Ankastre Ürünler Servisi Samsung Elektirikli Süpürge Servisi
Samsung Buzdolabı Servisi Samsung Fırın Servisi
Samsung Davlumbaz Servisi Samsung Klima Servisi
Samsung Çamaşır Makinesi Servisi Samsung Set Üstü Ocak Servisi
Samsung Mikrodalga Fırın Servisi Samsung Televizyon Servisi

 

7/24 SAMSUNG TEKNİK SERVİS İMKANI!

Samsung Markası adı altında üretilen bütün cihazlar için sizlere teknicservis.com ekibi olarak hizmet vermeye hazırız. Günün her saatinde rahatlıkla ulaşacağınız uzman servis ekibimize cihazınızın arızası ile ilgili soruları sorabilir ve gerekli teknik desteği alabilirsiniz.

İşinde deneyimli ve donanımlı teknicservis.com çalışanları her türlü arıza karşısında sizi aydnlatacak bilgi birikimine sahiptir.

İşimizi ciddiyetle yapmanın rahatlığını yaşarken, sizi memnun etmenin verdiği huzur ile çalışmalarımızı aksatmadan devam etmek istiyoruz.

 

Samsung » Tüm İller