1 ve 5 Arasında Oy Vererek Memnuniyet Derecenizi Bildirebilirsiniz.
Profilo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 77 66

Profilo

Sağlam, dayanıklı ve ergonomik ev ürünleri imal ederek bunları kullanıcı beğenisine sunan Profilo şirketi, üretime başladığı ilk günden bu yana teknolojik yenilikleri de kullanarak faydalı Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri üretiyor. Kullanımı son derece basit ve anlaşılır olan cihazlarınızda ortaya çıkan her türlü teknik ve diğer arıza durumlarında garantili tamir desteğini kesintisiz sağlayan teknicservis.com sitesi en yakın çözüm ortağınız olmaya hazır.

Sektörün en kaliteli hizmet veren ekiplerini bir çatı altında toplayarak hak ettiğiniz garantili bakım, onarım, montaj ve temizlik hizmetleri ile sizi buluşturan sitemiz, aktif kullandığınız cihazların bozulması durumunda Profilo Teknik Servisleri ile görüşmenizi öneriyor. Şirket tarafından kullanımı zorunlu tutulan teknik ekipmanlar eşliğinde en zorlu ve karmaşık arızaların bile üstesinden gelen Profilo Servisleri, kullanıcı beklentilerini eksiksiz karşılıyor.

İhtiyaç anında sitemiz üzerinden size en yakın olan bilgili Profilo Özel Servislerine ait iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz

Profilo Servis Hizmeti Alabileceğiniz Ürünler ve Profilo Markası adı altında üretilen Ürünler

Profilo Termosifon Servisi Profilo Buzdolabı Servisi
Profilo Fırın Servisi Profilo Derin Dondurucu Servisi
Profilo Klima Servisi Profilo Kombi Servisi
Profilo Çamaşır Makinesi Servisi Profilo Aspiratöri Servisi
Profilo Mikrodalga Fırın Servisi Profilo Su Arıtma Cihazı Servisi
Profilo Elektirikli Süpürge Servisi Profilo Set Üstü Ocak Servisi
Profilo Televizyon Servisi Profilo Termosifon Servisi

7/24 PROFİLO TEKNİK SERVİS İMKANI!

İşinde becerikli ve donanımlı servis elemanları tarafından idare edilen Profilo Servisleri, ister garanti kapsamı içinde olsun ister olmasın. Markaya ait bozulan tüm cihazlar için aynı kaliteli bakım ve tamir hizmetini kesintisiz sağlıyor. İş yerinde ve gezici servis aracı ile adresinize gelerek arızaları tespit eden ekiplerimize her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak arıza çeşitleri için hazırlıklı olan Profilo Kurumsal servisleri, düzenli olarak eğitim seminerlerine katılarak güncel kalmaya devam ediyorlar. Günlük hayatın içinde aktif olarak kullandığımız cihazlarda daha çok elektrik akımında oluşan ani voltaj değişimleri yada hatalı kullanım sonucunda bazı teknik sorunlar görülebilir. Profilo Özel Teknik Servisleri kaliteli yedek malzemeler ve birinci sınıf işçilik hizmeti ile her türlü bozuk cihazı kısa zamanda garantili tamir ediyor.

Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana sektörün en başarılı servis ekiplerini seçerek hizmet ağına ekleyen teknicservis.com ailesi, severek kullandığınız Profilo Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde meydana gelen teknik ve mekanik arızaların garantili onarımında en yakın çözüm ortağınız olmaya kararlı.

Kesintisiz hizmet ve garantili tamir, bakım, onarım ve montaj desteği almak için sitemiz üzerinden Profilo Teknik Servislerine ait iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz.

 

Profilo » Tüm İller