1 ve 5 Arasında Oy Vererek Memnuniyet Derecenizi Bildirebilirsiniz.
LG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0344 847 5454

LG

Teknoloji devi LG markası, Dünya genelinde satış ve pazarlama ağını her geçen gün büyütmeye devam ediyor. Ülkemize de büyük yatırımlar yaparak Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri sektörüne giriş yapan LG, teknik bakımdan üstün ve sağlam cihazlar ile kullanıcı beklentilerini karşılamayı başarıyor.

Gelişen teknolojinin sunduğu her türlü yeniliği cihazlarına uygulayan LG, üretim bandından inen cihazlar için belli bir garanti süresi de sunuyor. Teknicservis.com ailesi, bu alanda işini en sağlam ve güvenilir yapan servis kadrolarını özenle seçerek hizmet ağına ekliyor. Severek kullandığınız LG cihazlarda zamanla gelişen can sıkıcı arızalar için sitemiz üzerinde size en yakın olan LG servisi numaralarına anında ulaşabilirsiniz.

LG Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri için en sağlam hizmetleri sunan deneyimli servis kadrolarımız, düzenli olarak eğitim seminerlerine katılarak güncel ve bilgili kalmayı başarıyor. Arızalı LG ürünler işini kaliteli yapan servis ekipleri tarafından bakıma alınmalı ve gerekli kontroller uygun teknik donanımlar ile sağlanmalıdır. LG markası adı altında üretilen tüm cihazların garantili tamir, montaj, bakım ve detaylı sistem temizliği için teknicservis.com ailesi hak ettiğiniz garantili hizmetleri sunmaya devam ediyor.

LG Servis Hizmeti Alabileceğiniz Ürünler ve LG Markası adı altında üretilen Ürünler

LG Çamaşır Kurutma Makinesi Teknik Servisi LG Buzdolabı Teknik Servisi
LG Fırın Teknik Servisi LG Derin Dondurucu Teknik Servisi
LG Klima Teknik Servisi LG Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
LG Mikrodalga Teknik Fırın Servisi LG Elektirikli Süpürge Teknik Servisi
LG Televizyon Teknik Servisi LG Kombo Fırın Teknik Servisi

7/24 LG TEKNİK SERVİS İMKANI!

Severek kullandığınız LG marka ev ürünlerinde oluşan teknik, mekanik yada yazılımsal arızalar sizi gün içinde zor durumda bırakabilir. Teknicservis.com ailesi yayın hayatına başladığı günden bu yana işinde başarılı ve deneyimli servis kadrolarını hizmet ağına eklemeye devam ediyor.

LG Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri için günün her anında hizmet sunan ekipler ihtiyaç anında size bir telefon kadar yakındır. Sitemiz üzerinden LG Servis Numaralarına ulaşarak hak ettiğiniz garantili hizmetleri alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak çalışmalarına devam eden teknicservis.com sitesi işinde güvenilir olan servis kadroları ile beklentileri karşılamaya hazır.