1 ve 5 Arasında Oy Vererek Memnuniyet Derecenizi Bildirebilirsiniz.
Kombi Servisleri Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 308 19 24

Kombi Servisleri

KOMBİ SERVİSLERİ

Soğuk havaların getirdiği olumsuz hava koşullarını ortadan kaldırmak için kullanılan Kombilerin arızalanması ve yıllık periyodik bakım işlemlerinde alanında uzman yetkili ya da özel kombi servislerinden yardım almak durumundasınız. Teknicservis.com ailesi olarak sizlerin güvenliğinizi ve konforunuzu her zaman ön planda tutmayı hedefleyerek, tüm kombi yetkili ve özel servis hizmetlerini profesyonel ekiplerle sunan servisleri bu başlık altında topluyoruz. Kombi Servisi olarak bünyemizde bulundurduğumuz servisler, orijinal yedek parça kullanan, tamirat gerektiren durumlarda yetkili ve özel servisler için belirlenmiş adımları takip eden kurumlardır.

7/24 KLİMA TEKNİK SERVİS İMKÂNI!

Soğuk kış aylarının vazgeçilmezi olan Kombilerinize olabildiği kadar kısa sürede arıza çözümü ve yedek parça tedariği sağlayan Kombi Servisleri 7 gün 24 saat servis hizmeti sağlamaktadır. Kombilerin bakım ve arızaları söz konusu olduğunda, kombi markalarında uzman olan ekipler en uygun analiz sürecinden sonra Kombi Tamiri işlemini gerçekleştirmektedir.

GARANTİLİ KOMBİ SERVİS HİZMETLERİ

Kombilerinizin kusursuz performans göstermesi için, cihazın su sızdırmazlığı mutlaka kontrol edilmelidir. Gaz ayarları ve genel elektronik aksamına dikkat edilmelidir. Kombilerinizden verim alabilmek için petek, tesisat ve cihaz bakımlarını aksatmamanız gerekiyor. Bu bağlamda Kombi Bakımı ve arıza durumlarında servise ihtiyaç duyduğunuzda, teknicservis.com üzerinden ulaşabileceğiniz Kombi Servisleri ile iletişime geçerek garantili ve güvenilir servis desteği alabilirsiniz.

 

Ferroli Kombi ServisleriWarmhaus Kombi ServisleriWarmhaus Kombi ServisleriMAKTEK Kombi Servisleri

Vaillant Kombi Servisleri Buderus Kombi Servisleri
E.C.A Kombi Servisleri Demirdöküm Kombi Servisleri
Demirdöküm Kombi Servisleri Bosch Kombi Servisleri
Baymak Kombi Servisleri Viessmann Kombi Servisleri
Daikin Kombi Servisleri Alarko Kombi Servisleri
Arçelik Kombi Servisleri Beko Kombi Servisleri
Ariston Kombi Servisleri Airfel Kombi Servisleri
Copa Kombi Servisleri Ferroli Kombi Servisleri
MAKTEK Kombi Servisleri Termodinamik Kombi Servisleri
Lambert Kombi Servisleri Dolcevita Kombi Servisleri
Protherm Kombi Servisleri Sanica Kombi Servisleri