1 ve 5 Arasında Oy Vererek Memnuniyet Derecenizi Bildirebilirsiniz.
Beyaz Eşya Servisleri Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 308 19 24

Beyaz Eşya Servisleri

BEYAZ EŞYA SERVİSLERİ

Beyaz Eşya ismi altında toplanan tüm elektrikli ev ürünleri uzun süre problemsiz kullanılmak üzere tasarlanmış olmasına rağmen bazen istenmeyen arızalar meydana gelebilmektedir. Kullanıcı hatasından kaynaklı veya tamamen kullanıcıdan bağımsız birçok farklı arıza türü bulunmaktadır. Beyaz Eşyaların tam performans çalışmaya devam edebilmesi için periyodik bakımlarının zamanında yapılması gerekmektedir. Beyaz Eşya Servisleri, ortaya çıkan problemlerde profesyonel bir şekilde çözüm üretmektedir. Orjinal yedek parça ve uygun ekipmanlarla tamir işlerinizi yaptırabileceğiniz gibi beyaz eşyalarınızın yıllık periyodik bakımlarını da güvenilir bir şekilde yaptırabilirsiniz.  Garantili ve garanti süresi bitmiş tüm cihazlarınızın arıza ve bakımları için teknicservis.com adresinden erişim sağlayabileceğiniz kurumsal ya da özel servislerden teknik servis desteği alabilirsiniz.

7/24 BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS İMKÂNI!

Ev işlerini kolaylaştırmaları ve konfor sağlamaları bakımında tüketiciler tarafından sıkça tercih edilen Beyaz Eşyalar günümüz koşullarında hayatı kolaylaştıran ürünlerdir. Elektrik ve suyu aynı anda kullanan Beyaz Eşyalarınızda kullanım esnasında düzenli bakım ve arıza ile karşılaşıldığında ise hızlı bir şekilde müdahale etmek gerekir. Elektrik altyapısına bağlı sorunlar, fiziksel alınan hasarlar, teknik ve mekanik kaynaklı arızalar başlıca problemlerin başında geliyor Bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra montaj ve kurulum işlemleri için de Beyaz Eşya Servisinden destek alabilirsiniz.

GARANTİLİ BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİ

Kullanımın yoğunluğuna ve kullanım şekline göre, Beyaz Eşyalarınızda dönemsel olarak çeşitli problemlerin görülmesi son derece doğaldır. Her türlü mekanik ve teknik arızalarda, düşme ve çarpmalarda meydana gelen kırılma sökülme durumlarında Beyaz Eşya Teknik Servisleri en hızlı ve garantili hizmeti verirler. Kullanmakta olduğunuz Beyaz Eşyaların her türlü arızasına özen ve titizlikle yaklaşan, garantili ve güvenilir servis hizmeti veren servislerin telefon ve adres bilgilerine teknicservis.com adresinden ulaşmanız mümkün.

Termosifon Servisi Buzdolabı Servisi
Fırın Servisi Derin Dondurucu Servisi
Klima Servisi Kombi Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi Aspiratöri Servisi
Mikrodalga Fırın Servisi Su Arıtma Cihazı Servisi
Elektirikli Süpürge Servisi Set Üstü Ocak Servisi
Televizyon Servisi Termosifon Servisi