1 ve 5 Arasında Oy Vererek Memnuniyet Derecenizi Bildirebilirsiniz.
Beko Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 0 888

Beko

Her geçen gün yaptığı yenilikler ve geliştirdiği üstün teknolojiler ile giderek daha çok büyüyen Beko Markası, Türkiye’nin Dünya’ya açılan penceresi haline geldi.

Yurt dışına yaptığı satışlar ile bizi gururlandıran bu köklü firmanın ürettiği elektronik cihazlar ve beyaz eşyalar, ülkemizde de gönül rahatlığı ile kullanılmaya devam ediyor.

Biz Teknicservis ailesi olarak, evlerinizde ve iş yerlenizinde kullandığınız Beko Ürünü beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızda meydana gelecek çeşitli arızalar için sizlere destek sağlamak istiyoruz.

Beklemediğiniz bir anda meydana gelebilecek her türlü Beko Marka Ürün arızasında sitemiz üzerinden size en yakın Beko Servisi Numaralarını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve kesintisiz hizmet için servislerimiz her an hazırdır.

Ürünler arasında bir ayrım yapmadan, Beko Marka elektronik cihaz ve Beko Beyaz Eşya arızasında size bir telefon kadar uzaktayız.

Beko Servis Hizmeti Alabileceğiniz Ürünler ve Beko Markası adı altında üretilen Ürünler

Beko Termosifon Teknik Servisi Beko Buzdolabı Teknik Servisi
Beko Fırın Teknik Servisi Beko Derin Dondurucu Teknik Servisi
Beko Klima Teknik Servisi Beko Kombi Teknik Servisi
Beko Çamaşır Makinesi Teknik Servisi Beko Aspiratöri Teknik Servisi
Beko Mikrodalga Teknik Fırın Servisi Beko Su Arıtma Teknik Cihazı Servisi
Beko Set Üstü Ocak Teknik Servisi Beko Elektirikli Süpürge Teknik Servisi
Beko Televizyon Teknik Servisi Beko Mutfak Robotu Teknik Servisi

 

7/24 BEKO TEKNİK SERVİS İMKANI!

Beko Marka çatısı altında üretilen ürünlerin arıza vermesi durumunda, kesintisiz hizmet veren servislerimiz ile anında iletişime geçebilirsiniz.

Teknicservis.com adresine giriş yaptıktan sonra Beko Servis Numaralarını çevirmeniz yeterli. Müşteri memnuniyetini önde tutan servis hizmetlerimiz ve teknolojiyi yakından takip eden çalışanlarımız ile, sizlere kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmetleri ile gün içinde size sadece bir telefon kadar yakın olan Teknik Servis Ekiplerimiz ile iletişime girerek destek alabilirsiniz.

Teknicservis.com sitesi en seçkin servis ekiplerini bünyesinde toplamaya devam ediyor.

 

Beko » Tüm İller