1 ve 5 Arasında Oy Vererek Memnuniyet Derecenizi Bildirebilirsiniz.
Arçelik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 0 888

Arçelik

 

Ülkemizde kalitenin ve prestijin adı olarak bilinen Arçelik Markası, ürettiği beyaz eşya ve elektronik cihazlar ile günlük hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Fakat uzun yıllar boyunca kullandığımız bu ürünler hiç ummadık bir anda arıza verebilir. Teknicservis.com sitemizde sizler için bir araya getirdiğimiz hem Kurumsal servis hemde özel servislere ulaşarak bu can sıkıcı sorundan anında kurtulabilirsiniz.

Sitemizde yer alan Yetkili Arçelik Servis Numaralarını aradıktan sonra en kısa zamanda servis arkadaşlarımız sizlere gerekli desteği vermeye başlayacaktır.

Özellikle müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas olan Arçelik Servis ekiplerimiz arızayı yerinde tespit edip sizi aydınlatacaktır.

 

Arçelik Servis Hizmeti Alabileceğiniz Ürünler ve Arçelik Markası adı altında üretilen Ürünler

Arçelik Termosifon Servisi Arçelik Buzdolabı Servisi
Arçelik Fırın Servisi Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Arçelik Klima Servisi Arçelik Kombi Servisi
Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi Arçelik Aspiratöri Servisi
Arçelik Mikrodalga Fırın Servisi Arçelik Su Arıtma Cihazı Servisi
Arçelik Elektirikli Süpürge Servisi Arçelik Set Üstü Ocak Servisi
Arçelik Televizyon Servisi Arçelik Termosifon Servisi

 

7/24 ARÇELİK TEKNİK SERVİS İMKANI!

Belirtilen her türden elektronik cihazın arızası durumunda, gönül rahatlığı ile bize ulaşabilirsiniz. En yeni teknolojik gelişmeleri ve oluşabilecek arızaları takip eden Arçelik Kurumsal servis ekiplerimiz her türlü donanıma ve gerekli bilgi birikimine sahiptir.

Güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet için Teknicservis.com adresini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sitemiz her geçen gün servis ağını biraz daha genişleterek, Türkiye’nin her il ve ilçesinde kaliteli teknik hizmetlerini sizinle buluşturmak istiyor.

Size bir telefon kadar yakın olan ekiplerimize ulaşmak için sitemizdeki Arçelik Teknik Servis Numaralarını aramanız yeterlidir.

Güvenilir ve Garantili onarımların adresi olmaya devam edeceğiz.

Arçelik » Tüm İller