Zonguldak Klima Servisi

Klima Servisleri Kurumsal Servis   Zonguldak Merkez

Sıcak havalarda klimasız odalarda durmak oldukça zordur. Daha çok sıcak havalarda aklımıza gelen klimalar insanların daha rahat edebilmesi için kapalı bir odadaki sıcaklığı ve nemini değiştiren araçlardır. Klimaların bilinen bir diğer özelliği ortamdaki havayı değiştirmektir. Bu sayede ortamda bulunan kötü hava yerini sağlıklı havaya bırakıyor. Klimalar soğutma işlemini içinde bulundurdukları özel bir kimyasal madde sayesinde ortamdan ısı çekerek sıcaklığı azaltmak ve ortamda ki fazla nemi alıp temiz hava vermek için geliştirilmiş cihazlardır.

Sürekli çalışan klimalar bir süre sonra arıza yapmaya başlarlar. Klimanızın arıza vermemesi için Zonguldak Klima Tamiri işlemleriniz Kurumsal servis personelleri tarafından kimyasal ilaçlar ile yapılmaktadır. Klima servisi bakım, onarım, montaj ile yedek parça ve aksesuar konularında Zonguldak Klima Servislerinden garantili ve güvenilir hizmetler alabilirsiniz.

Zonguldak Klima Servisi

Kullandığımız iklimlendirme ve soğutma cihazları bir süre sonra ilk üretildiği zamanki performansları koruyamaz. Klimalar, konutlardan araçlara, işyerlerinden eğitim mekânlarına kadar tüm alanlarda kullanılmaktadırlar. Klimalarla bulunduğumuz ortamın ısısını istediğimiz gibi ayarlayarak, yaz aylarında ortamı soğutabilir, kış aylarında ise istediğimiz gibi bulunduğumuz ortamı ısıtabiliriz. Belirli periyotlarda Zonguldak Klima Onarımı ve bakımı gerektiren bu teknoloji harikası cihazlar zamanında bakım yaptırıldıkları zaman bize birçok yönden avantaj sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı, iletişim gücü kuvvetli, anlayışlı ve pratik çözümler üreten Zonguldak Klima Servisi sizlere klimalarla ilgili tüm sorunlarında yardımcı olacaktır.

Zonguldak Klima Montajı

Klimanın montajı öncesi bazı hususlara dikkat edilmelidir. Zonguldak Klima Montajı için uygun yer seçimi yapılmalıdır. Bina çıkışlarına, koridorlara, merdivenlere ve açık alanlara klima bağlantısı yapmak uygun değildir. İç ünitenin yakınında herhangi bir ısı kaynağı veya buhar üreten bir cihaz bulunmamalıdır. Doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde montaj yapılmalıdır. Dış ünite montajı hayvan veya bitki yetiştirilen yerlere yapılmamalıdır. Dış üniteden dışarıya verilecek sıcak veya soğuk hava hayvan ve bitkileri olumsuz etkiler. Dış ünitenin monte edileceği konsolların sağlam bir zemine sabitlenmesi gerekir. Zeminin veya duvarın gevşek yapıda olması ileride büyük kazalara sebep olabilir. Zonguldak Klima Servisleri en uygun yere en uygun koşullarda klimalarınız montajını en hızlı ve güvenilir bir şekilde yaparlar.

Zonguldak Klima Temizliği

Klimalar mevsim geçişleriyle beraber farklı hava koşulları ile karşılaşırlar. Bu mevsim değişiklikleri klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden dolayı tıkanır. Bu durum sağlığınız ve ekonominiz için oldukça önemlidir. Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için Zonguldak Klima Temizliği hayati önem taşır. Klimalarınız temizliği için  %100 orijinal klima yedek parçalarının kullanımı, uzun yıllar aynı performansta klima kullanım garantisi veren Zonguldak Klima Servisleri sizleri her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Zonguldak Klima Bakımı

Klima bakımları insan sağlığı için önemlidir. Periyodik Zonguldak Klima Bakımı yapılan bir klima ile bakım yapılmayan bir klima arasında %25’lik bir verim farkı vardır. Klimanın kullanıldığı alanlarda gözle görülmeyen tozlar, partiküller klima önünde bulunan filtrelerden geçerek, zamanla iç ünite üzerine yapışarak reçine halini almaktadır. Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur.  Zonguldak Klima Servisi tecrübeli ve profesyonel teknik ekipleriyle klima bakımı ve onarımı alanında % 100 güvenilir bir hizmet vermektedir.

TÜM KLİMA MODELLERİ İÇİN BAKIM, ONARIM, TEMİZLİK VE MONTAJ HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR

Zonguldak Arçelik Klima Servisleri Zonguldak Beko Klima Servisleri
Zonguldak Bosch Klima Servisleri Zonguldak Alarko Klima Servisleri
Zonguldak Daikin Klima Servisleri Zonguldak Mitsubishi Klima Servisleri
Zonguldak Panasonic Klima Servisleri Zonguldak LG Klima Servisleri
Zonguldak Toshiba Klima Servisleri Zonguldak Hitachi Klima Servisleri
Zonguldak Samsung Klima Servisleri Zonguldak Airfel Klima Servisleri
Zonguldak Siemens Klima Servisleri Zonguldak Demirdöküm Klima Servisleri

Klima Servisleri Zonguldak Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.