Van Vestel Teknik Servisleri

Vestel Kurumsal Servis   Van Merkez

İmal ettiği teknolojik bakımdan üstün Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerini yurdun her il ve ilçesinde bulunan yetkili satışı mağazaları ile kullanıcı beğenisine sunan Vestel şirketi, satış işleminden sonra ürünlerine belli bir garanti süresi veriyor. Bu zaman zarfında ürünlerinizde ortaya çıkacak teknik ve donanım arızaları için kaliteli ve güvenilir servis hizmetleri sunan Van Vestel Teknik Servisleri ile görüşmenizi öneriyoruz.

Her türlü ürün arızası ile baş edecek kadar deneyimli ve donanımlı servis elemanlarına sahip servisimiz, kesintisiz bir hizmet anlayışına sahiptir. Arızalı ürünü ele alırken bozuk parçaları bire bir orijinal yedek malzemeler ile değişen servislerimize gönül rahatlığı ile arıza veren cihazları teslim edebilirsiniz. Kullanıcı odaklı hizmetlerine devam eden teknicservis.com sitesi tüm beklentilerinize cevap vermeyi sürdürüyor.

Van Vestel Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya ürünleri imal ederken müşterilerinin önerilerini de göz önüne alan Vestel şirketi, bu süreçte teknolojinin getirdiği bütün yeniliklerden de sıcağı sıcağına faydalanıyor. Üretim bandından çıkan ergonomik ev ürünleri ile günlük hayata konfor ve rahatlık sunan şirket, satış sonrasında da gerekli teknik servis hizmetlerini alanında uzman ekipler ile yürütmek istiyor.

Markaya ait elektronik ev ürünlerinde ortaya çıkacak bütün arızalara hazırlıklı olan Van Vestel Özel Teknik Servisleri kullanıcı beklentilerine cevap vermek için özenli ve titiz onarım hizmeti sunuyor. Arızalı ürün parçalarını Vestel şirketi tarafından imal edilen orijinal yedek malzemeler ile değişen servislerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. En iyi hizmet sunan ekiplere ulaşmak için Teknik Servis Rehberine göz atmanızı öneriyoruz.

Van Vestel 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Ülkemizde uzun yıllardır kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya ürünleri imal eden Vestel şirketi, kullanıcılar için her zaman en iyi ve doğru olanı istiyor. Bu süreçte, müşterilerden gelen önerileri de göz önüne alarak üretim yapan şirket, ortaya çıkan ergonomik ev ürünlerini hem yurt içinde hemde Avrupa’nın birçok ülkesinde başarılı bir şekilde satıyor.

Satış işleminde sonra belli bir garanti süresi ile evlerimize giren Vestel marka cihazlarda ortaya çıkan teknik ve donanım arızaları için kesintisiz hizmet sunan Van Vestel Yetkili Teknik Servisleri ile görüşmenizi öneriyoruz. Teknik ekipman bakımından eksiksiz olan servis ekiplerimiz en zorlu ve karmaşık arızaları bile kısa sürede tamir ediyor. Garantili tamir hizmetleri ile desteğe hazır olan ekiplerimiz ile görüşmek için Teknik Servis Ve Bakım Rehberine giriş yapabilirsiniz.

 

Vestel Van Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.