1 ve 5 Arasında Oy Vererek Memnuniyet Derecenizi Bildirebilirsiniz.

Van Siemens Teknik Servisleri

Siemens Yetkili Servisi   Van Merkez

Sağlamlığını ve kalitesini kanıtlamış Siemens Markası, dayanıklı ve ergonomik olmasıyla da kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Geniş yelpazede ürettiği cihazlar ile tüketicilerin takdirini kazanan Siemens markası, bu ürünleri ile hem enerji tasarrufu sağlıyor. Üstün teknoloji ile üretilen Siemens elektrikli ev ürünlerinde zaman içerisinde istenmeyen arıza durumları oluşabiliyor. Ayrıca klima ve kombi başta olmak üzere tüm cihazların belirli aralıklarda bakım ve temizlik işlerinin yapılması gerekiyor.

Siemens ürünlerinin tamirinde ve bakımında, alanında uzman profesyonel kadrosu ile sorunlarla bir daha karşılaşmamanız üzerine çözümler üreten Van Siemens Teknik Servisleri yaptıkları işlerin garantisini veren hizmet anlayışı sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ana kriter olarak belirleyen bu servisler çözüm odaklı çalışırlar. Garantili bakım ve onarım hizmetini en kısa zamanda sunan teknik servis ekiplerinin iletişim numaralarına teknicservis.com adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

 

Van Siemens Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de en çok kullanılan Beyaz Eşya ve Elektronik Cihaz üreticilerinden olan Siemens, gelişen teknoloji ile birlikte yenilediği ürünlerle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Her cihaz için belirlediği garanti süresi ile beklentileri karşılayan şirket yönetimi, teknolojinin gelişimiyle beraber yeni ürünler piyasaya sürmeye devam ediyor.

Hayatımızın bir parçası haline gelen, ev ve ofislerimizde hayatımızı kolaylaştıran Siemens marka cihazlar gerek mekanik gerekse teknik arızalar yapabiliyor. Kullanıcı kaynaklı sorunlardan, mekanik sorunlara kadar geniş bir yelpazede, bütün sorunlar için Van Siemens Özel Teknik Servislerinde anında ve etkili bir şekilde hizmet sunulmaktadır.

Van Siemens 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

İnsan hayatına katkı sunan ve daha yaşanılabilir hale getiren ürünler sunmak için her geçen gün yeni modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan Siemens Firması, dayanıklı, sağlam ve uzun vadeli kullanımı olan ürünler piyasaya sürüyor. Üstün özelliklere sahip bu cihazlarda zamanla elektrik akımında oluşan dengesiz voltaj dağılımı ya da hatalı kullanıma bağlı olarak bazı teknik sorunlar meydana gelebilir.

Tüm Siemens Marka cihazlara yönelik arıza, keşif, montaj, bakım, garanti ve aksesuar satış hizmetleri Van Siemens Yetkili Teknik Servislerinde sunulmaktadır. Onarım ve bakım hizmetlerini donanımlı teknik servis ekiplerine sahip bu kuruluşlardan garantili ya da garanti süresi dolmuş tüm ürünleriniz için alabilirsiniz.

 

Siemens Van Servis Noktaları

Yetkili ve Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.