1 ve 5 Arasında Oy Vererek Memnuniyet Derecenizi Bildirebilirsiniz.

Van Samsung Teknik Servisleri

Samsung Yetkili Servisi   Van Merkez

Kullanmakta olduğunuz Samsung Marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, LCD Tv gibi cihazlar akıl dolu bileşenler ile donatılmış, harika teknolojik ürünlerdir. Ülkemizde ortalama bir beyaz eşya modelinin kullanım süresi 15-20 yıl gibi bir süreyi bulabilmekte ve hatta bu süre daha da uzayabilmektedir. Dolayısıyla, yapılacak bakım çalışmalarının bu süreyi karşılamaya yardımcı olacak şekilde gerçekleştirilmesi icap eder.

Elektrik, gaz ya da ile su bir arada çalışan ürünlerde profesyonel bir bakış gereklidir. Aksi takdirde geri dönüşümü olmayacak sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Donanımlı teknik servis ekiplerini araştırıp sisteme eklemeyi amaç haline getirmiş teknicservis.com ailesi bu doğrultudaki çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.  Samsung marka tüm ürünleriniz için Van ve tüm ilçelerinde Van Samsung Teknik Servisleri ile görüşerek etkili ve hızlı bir şekilde tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz.

Van Samsung Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Geniş yelpazede ürettiği cihazlar ile tüketicilerin takdirini kazanan Samsung markası, bu ürünleri ile hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de kendimize vakit ayırmamızı sağlıyor. Hayatımızın bir parçası haline gelen, ev ve ofislerimizde hayatımızı kolaylaştıran bu cihazlar gerek mekanik gerekse teknik arızalar yapabiliyor.

Samsung marka Beyaz Eşya ve Elektronik Cihazların montaj, arıza ve bakım durumlarında servis desteği sağlayan Van Samsung Özel Teknik Servisleri profesyonel hizmetler sunuyor ve uzman kadrosuyla gelecek olan talepleri bekliyor. Uzun yıllardır bilgi, birikim ve tecrübe ile hizmetinizde olan bu servisler tüm Samsung Marka ürünler için gerekli bakım, onarım ve orijinal yedek parçaların teminini sağlamaktadır.

Van Samsung 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan Samsung şirketi geniş satış yeri ve yaygın servis ağıyla hizmet vermektedir. Samsung Markalı ürünler kalitesi, sağlamlığı ve uzun süreli dayanıklılığı ile birçok eve ve ofise giren cihazlardır. Her ne kadar kaliteli ve sağlam bir yapıya sahip olsalar da bu ürünler yıllar içinde uzun süreli kullanıma bağlı olarak mekanik ya da teknik arızalar verebilir.

Arıza bildirimi yapan müşterilerini bekletmemek için gezici servis aracıyla da hizmet sunan Van Samsung Yetkili Teknik Servisleri en kısa sürede adreslerinize gelerek arızalı cihazlarınızı tamir ediyor, bakım ve temizlik işlemleri gerektiren klimalarınızın bakımlarınızı yapıyor.

Samsung Van Servis Noktaları

Yetkili ve Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.