1 ve 5 Arasında Oy Vererek Memnuniyet Derecenizi Bildirebilirsiniz.

Van LG Teknik Servisleri

LG Yetkili Servisi   Van Merkez

Uzun yıllardan beri ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunan LG markası dünyanın en köklü beyaz eşya ve elektronik cihaz markalarından biri olarak ürün ve hizmet sunmaktadır. Uzun süre kullanım nedeniyle zaman zaman oluşabilecek arızalara karşı profesyonel yardım almak istediğiniz her durumda profesyonel kuruluşlarla yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinize anında karşılık bulabilirsiniz.

Van LG Teknik Servisleri, LG marka tüm ürünler için geniş bir ürün yelpazesine servis desteği sağlamaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, LCD TV ve klimalarınız için garantili servis desteği sunulmaktadır. Gerek işyerinden gelen ekiplerle gerekse gezici servis araçlarıyla en kısa sürede arıza ve bakım yerine ulaşmayı hedefleyen bu seçkin kuruluşların iletişim numaralarına teknicservis.com üzerinden erişim sağlayabilir, onarım ve bakım işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Van LG Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

LG marka tüm ürünler için Van ilinde ve tüm ilçelerinde servis desteği sağlayan Van LG Özel Teknik Servisleri yapılan işlerde titiz iş önemi sayesinde hizmetlerin kalitesi ve güvenilirliğini maksimum seviyelere çıkarmaya çalışmaktadır. Alınan talepler teknisyen ve tekniker arkadaşlarımıza bildirilip kısa sürede istenilen adrese ulaşılmaktadır.

Uzun yıllar içerisinde son derece kaliteli bir müşteri referansı oluşturarak, Tüm Van genelinde güvenirliliğini en somut biçimde kanıtlayan bu servisler her an müdahale için hazır durumda bulunan gezici teknik ekipleri ile de müşterilerinin gereksiz zaman kayıpları yaşamasının önüne geçilebilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca yapılan her işlem ve uygulama merkezimizin bilgi işlem merkezi tarafından kayıt altına alınarak, oluşabilecek diğer sorunlarda daha hızlı müdahale ve işlem yapılması sağlanmaktadır.

Van LG 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturan LG teknolojiyi en yalın kullanım şekliyle Türk halkının doğru kararına sunuyor. Kendisini tercih eden tüketicilerin hayatlarına kattığı pek çok artıyla, başarısını her geçen gün daha da ileri taşıyan şirket, dayanıklılığı fonksiyonellikle buluştururken; teknolojiyi en yeni ve işlevsel şekliyle sunuyor. Tüketicilere ise, bu artı özelliklerin tadını çıkarmak kalıyor.

Bu cihazlar zaman içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı ya da uzun ve sık kullanım nedeniyle çeşitli arızalar verebiliyor. Güncel teknolojiyi yakından takip eden ve bu konuda tüketicilerine her zaman profesyonel standartlarda yanıtlar sunabilme potansiyelini barındıran Van LG Yetkili Teknik Servislerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yararlanabilme imkânı bulabilirsiniz.

 

LG Van Servis Noktaları

Yetkili ve Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.