Van Klima Servisi

Klima Servisleri Kurumsal Servis   Van Merkez

Klima, bulunduğumuz ortamda hava sıcaklığının kontrol etmemize yardımcı olan teknolojik ev ve iş yeri aletidir. Klimalarda; gazdan sıvıya dönüşen ve ardından tekrar gaza dönen kimyasallar mevcuttur. Bu döngü ile iç mekân ile dış mekân arasında ısı transferi gerçekleşir. Hayatımızı kolaylaştırmak ve konfor amaçlı kullandığımız klimaların periyodik bakımları ve temizlik işleri yapılmazsa çok ciddi tehlikelere yol açabilir. Arızalanmaları durumunda ise mutlaka işinin ehli uzman personellerden yardım alınması icap eder.

Klimanın gaz kontrolü yapılmalı, elektrik ve haberleşme hattı kontrol edilmelidir. Van Klima Servisleri tarafından onarım, bakım, temizlik, montaj ve demontaj işlemi bittikten klimanızın ilk gün ki halini almış olduğunu anlayacaksınız. Van Klima Tamiri konusunda garantili ve güvenilir iş yapma prensibi ile çalışan bu ekiplere arızalı ve bakım yapılması gereken klimalarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Van Klima Servisi

Van Klima Kurumsal servisleri Van ili başta olmak üzere tüm ilçelere ve köylere klima servisi hizmeti sunuyor. Müşteri memnuniyeti odaklı, kalıcı ve güler yüzlü hizmet politikası ile 7 gün 24 saat çözümleyici ve garantili Van Klima Tamir Hizmeti alabilirsiniz.

Van Klima Servisinde, klima onarımı,  klima temizliği, klima demontaj ve montajı, klima tamir ve onarımı, klima yedek parça temini, tüm markalara ait klima kumandası temini, klima elektronik kart ve modül kart tamiri gibi klima problemlerinize acil çözümler sunuluyor.

Van Klima Montajı

Klima montajı bahar ve yaz aylarında hızlı bir şekilde çözüm ister. Çünkü yaşam ortamlarında sağlanan konforun mağduriyete dönüşmemesi adına montaj işi büyük önem teşkil eder. Van Klima Servislerinde onarım ve bakım işlemlerinin yanı sıra montaj hizmeti de veriliyor.

Klimanın bir yerden başka yere taşınması, ev içi yer değişimi ve sadece demontaj (sökme) işlemleri büyük bir hassasiyet ve özen içerisinde yapılıyor.  Klimalarınızla ilgili montaj işleri için Van Klima Montaj servislerini arayarak garantili ve güvenilir hizmet alımı sağlayabilirsiniz. Tüm müşterilere aynı gün içerisinde hizmet sunulur.

Van Klima Temizliği

Yaşam alanlarımız için konfor sağlayan klimaların mevsim geçişlerinde mutlaka profesyonel ekipler tarafından temizlenmesi gerekmektedir. İç ünite kimyasal ilaçlarla yıkanmalıdır. İç ünite fan kanatları mutlaka çok iyi şekilde temizlenmelidir. Klimanın doğru şekilde kullanılması, belli aralıklarla Van Klima Temizliği yapılması ve filtresinin temizlenmesi, sağlık açısından oldukça önemli bir durumdur.

Periyodik Temizliği yapılan klima daha verimli çalışır ve bu nedenle daha az elektrik tüketerek tasarruf sağlarlar. Van Klima Servisi klimalarınızın temizlik işlerini son sistem teknoloji ve kimyasal ilaçlar ile yapıyor.

Van Klima Bakımı

Yaşam alanlarınızı ısıtmak ve soğutmak için kullandığınız klimalarınızın bakımlarını ihmal etmemeniz gerekiyor. Klimalarınıza yapılan Van Klima Bakımı cihazınızın motoru veya diğer aksamlarında yanma veya bozulma riskini en aza indirecektir.

İç ve dış ünite kontrolleri ve filtre bakımları ve değişimleri yapılan klimanızı daha uzun süre kullanabilmeniz için periyodik klima bakımı aksatılmaması gereken durumlardır. Cihazın performansını düşüren sorunları ortadan kaldırmak için yaptıracağınız bakımlar için Van Klima Servisleri ile görüşerek etkili ve uzun vadeli çözümler elde edebilirsiniz.

 

TÜM KLİMA MODELLERİ İÇİN BAKIM, ONARIM, TEMİZLİK VE MONTAJ HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR

Van Arçelik Klima Servisleri Van Beko Klima Servisleri
Van Bosch Klima Servisleri Van Alarko Klima Servisleri
Van Daikin Klima Servisleri Van Mitsubishi Klima Servisleri
Van Panasonic Klima Servisleri Van LG Klima Servisleri
Van Toshiba Klima Servisleri Van Hitachi Klima Servisleri
Van Vang Klima Servisleri Van Airfel Klima Servisleri
Van Siemens Klima Servisleri Van Demirdöküm Klima Servisleri

Klima Servisleri Van Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.