Van Bosch Teknik Servisleri

Bosch Kurumsal Servis   Van Merkez

Bosch markası, kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri imal ederken, kullanıcıları ile koordineli bir çalışma yaparak günlük hayata uygun ürünler üzerine yoğunlaşıyor. Bu faydalı çalışma neticesinde ortaya çıkan ergonomik ürünler, ile insan hayatı daha yaşanır hale geliyor. Üretime başladığı ilk günden bu yana ”Yaşam için teknoloji” felsefesini her an diri tutan şirket, teknolojik her türlü gelişmeyi bire bir takip ederek ürünlerine uyguluyor.

Bu çabası sayesinde hem ülkemizde hemde Avrupa’nın diğer ülkelerinde büyük başarılara imza atan şirket, teknik servis hizmetlerini de aynı özenle sunmaya kararlı. Van Bosch Teknik Servisleri ister garanti kapsamında olsun ister olmasın. Arıza veren her çeşit Bosch ürünü kısa sürede garantili olarak tamir ediyor.

Van Bosch Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Sağlam elektronik ev ürünleri ile uzun yıllar insan hayatına fayda sağlamak isteyen Bosch şirketi, gün içinde karşınıza çıkan Bosch Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri için, kaliteli ve güvenilir servis hizmeti sunan ekipler ile çalışmak istiyor. Bu konuda özenli bir araştırma yaparak Ülkemizin her il ve ilçesindeki servis ekiplerine ulaşan Bosch şirketi, günün her saatinde hizmet vermeye hazırdır.

Van Bosch Yetkili Teknik Servisleri arızaların üstesinden gelmek için kullanımı zorunlu olan teknik ekipmanlar ile arızaya yaklaşır. Uzun yıllar aynı sektörde çalışmanın verdiği bilgi birikimini yerinde kullanan servis elemanlarımıza her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Her model Bosch cihaza uygun orijinal yedek parça desteğimiz devam ediyor.

Van Bosch 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Türkiye’nin her bölgesine kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmetini götürmeye kararlı olan teknicservis.com sitesi, üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ülkemizde satış yapan başarılı şirketlerden Bosch, üretimini yaptığı her elektronik cihaz için belli bir garanti süresi veriyor. Bu zaman zarfında cihazlarda meydana gelen can sıkıcı arızalar için yaşadığınız bölgede çalışan servisimiz ile görüşebilirsiniz. Sitemizde bütün markaların teknik servis numaraları mevcuttur.

Bosch markası ”Yaşam için teknoloji” sloganı ile üretime başladığından beri, kullanıcıları için bir birinden sağlam elektronik ev ürünleri imal ediyor. Kullanımı kolay bu cihazlardan yaşadığınız arızalar için Van Bosch Özel Teknik Servisleri ile görüşerek kesintisiz destek alabilirsiniz.

 

Bosch Van Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.