Tekirdağ LG Teknik Servisleri

LG Kurumsal Servis   Tekirdağ Merkez

Ülke genelinde yetkili satış merkezleri ve yaygın servis ağı ile hizmet veren LG Şirketi, gelişen teknolojinin bütün imkânlarını kullanarak dayanıklı ve tasarım harikası cihazlar üretmeye devam ediyor. LG Markası satış öncesi ve sonrası servis uygulamalarıyla tüketicilerinin her an yanında olan dev bir ekip olduğunu hissettiriyor. Tekirdağ LG Teknik Servisleri, klima, Elektronik Cihaz ve Beyaz Eşyaların tamir bakım ve onarımını yapmakta olup, aynı zamanda tüketiciye aksesuar ve yedek parça temininde yardımcı olan kuruluşlardır.

Eğitimli ve uzman kadrosu ile hizmetlerinde devamlılık sergileyen orijinal, garantili ürün ve yedek parça hizmeti veren bu servislerin iletişim numaralarına Teknicservis.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Beyaz eşya ve elektrikli ev ürünleri kullanıcılarına daima en kaliteli hizmeti sağlayabilmek adına, kendimizi her geçen gün geliştirdiğimizi bilmenizi isteriz.

 

Tekirdağ LG Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Kaliteyi üretim anlayışının merkezine koymuş LG Şirketi, Beyaz eşya, ısıtma, soğutma, elektrikli ve elektronik hemen her türlü cihazlarda hayatımızın her alanını kolaylaştıran kaliteli ve güvenilir ürünler imal ediyor. Üst düzeyde elektrik ve su tasarrufu sağlayan bu ürünler hem çevrenin korunmasına hem de aile bütçesine destek sağlıyor.

Hayatımızın bir parçası haline gelen, ev ve ofislerimizde hayatımızı kolaylaştıran bu cihazlar gerek mekanik gerekse teknik arızalar yapabiliyor. Tekirdağ LG Özel Teknik Servisleri, klima, Elektronik Cihaz ve Beyaz Eşyaların tamir bakım ve onarımını yapmakta olup, aynı zamanda tüketiciye aksesuar ve yedek parça temininde yardımcı olan kuruluşlardır.

Tekirdağ LG 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Beyaz eşya, ısıtma, soğutma, elektrikli ve elektronik hemen her türlü cihazlarda öncü şirketlerden olan LG markası, kaliteyi üretim anlayışının merkezine koymuş dünya standartlarında bir firmadır. Performans ve kalite açısından üst düzey ürünler sunmakta olup, görsellikleriyle de kendilerine hayran bırakmaktadır.

LG Beyaz Eşyalar ve Elektronik ev ürünlerinde elektrik akımında oluşan ani voltaj değişimleri ya da hatalı kullanıma bağlı olarak bazı teknik ya da mekanik sorunlar meydana gelebilir. Tekirdağ LG Yetkili Teknik Servisleri, Beyaz Eşya ve Elektronik Cihazlar sektöründe önde gelen firmalardan olan LG marka cihazların tamirat ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekle beraber, kaliteli işçilik anlayışını da beraberinde sunuyor.

 

LG Tekirdağ Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.