Sivas Klima Servisi

Klima Servisleri Kurumsal Servis   Sivas Merkez

Günümüzde artık klimaların kullanımlarının ciddi anlamda artış göstermeye başlaması ile beraber klima bakımı, temizliği ve onarım işleri konuları da ciddi anlamda önem kazanmaya başladı. Teknolojik gelişim ve değişimler ile her geçen gün yeni modelleri çıkan klimaların düzenli aralıklarla genel bakımlarının yapılması gerekmektedir. Konutlarda, ofislerde ve firmalarda kullanılan tüm klimalarınızın bakımı ve onarımı Sivas Klima Servisleri tarafından garantili ve en hızlı bir şekilde sunulmaktadır.

Klimalarınız için bakım, onarım, montaj, demontaj, temizlik işleri için randevu oluşturduktan sonra servis hizmetleri için verilen randevu saatinde mutlaka adresinize ulaşılacaktır. Sivas’ta ve tüm ilçelerinde hizmet veren Sivas Klima Tamircisi klimanızda oluşabilecek tüm arızaların tamirini marka ayırt etmeksizin deneyimli ekipleriyle orijinal yedek parça kullanarak gerçekleştirmektedir. Garanti kapsamında orijinal yedek parça ürünleri kullanan, sizi bekletmeden yedek parça temini ile tamir ve bakım hizmeti veren servisler garantili ya da garantisi süresi dolmuş her türlü cihazınızın bakım ve onarımını en hızlı şekilde yapmaktadır.

Sivas Klima Servisi

Klimalar insanların daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamların havasını soğutan, nemini alan, isteğe bağlı olarak ısıtan toz ve partikülleri filtre eden cihazlardır. Bakımı ve temizliği zamanında yapılmayan klimalar kısa süre içerisinde verimli olmamaya ve arızalanmaya başlıyor. Sivas Klima Servisi, her tip ve model marka klimaların bakım, tamir, yer değiştirme, onarım ve taşıma hizmetlerini Kurumsal servis kalitesinde vermektedir. Sivas Klima Bakım, onarım, yedek para değişimi gibi pek çok farklı konuda özellikle kullanılan farklı marka ürün seçenekleri için servis hizmeti verilmektedir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında teknik servise götürülür.

Sivas Klima Montajı

Genellikle her evde bir tane klima cihazı bulunuyor. Bu klimaların evin tamamını kapsama altına alınması gerektiğinden doğru bir şekilde monte edilmesi gerekiyor. Klima montaj işlemlerinde, montajın yapılacağı yerin tespit edilmesi, kullanım esnasında en kullanışlı yerin belirlenmesi, belirlenen yerlere sabitleme vidalarının takılması büyük bir dikkat içerisinde gerçekleştirilmelidir. Yüksek seviyede teknik bilgi ve tecrübe gerektiren tavan tipi ve yer tipi Sivas Klima Montajı, mutlaka klima teknik servisleri tarafından yapılmalıdır. Servis hizmetlerini uzman ekipleri ile gerçekleştiren Sivas Klima Montaj Servisleri yılların verdiği tecrübe ve birikim ile en zorlu kurulum işlerini bile kolaylıkla yapabiliyor.

Sivas Klima Temizliği

Sivas Klima Temizliği zamanında yapılmayan klimalar kısa süre içerisinde verimli olmamaya ve arızalanmaya başlıyor. Zamanında temizliği yapılmayan klimalar gerek kötü koku vermesi gerekse de filtrelerinin temiz olmaması sebebiyle birtakım problemleri de beraberinde getiriyor. Belirli aralıklarla cihazınızın iç ünite, dış ünite ve fan temizlikleri yaptırmalı ve böylece yaşayabileceğiniz sorunları minimuma indirebileceğinizi unutmamalısınız. Kullanılan özel ilaçlama sistemi ile temizlik işlemleri yapan Sivas Klima Servisi bu cihazlarda oluşabilecek teknik ve mekanik her türlü arıza durumunda onarım işlerini en kısa sürede tamamlayan kuruluşlardır.

Sivas Klima Bakımı

Klimaların arıza sorunlarını ortaya çıkarmaması adına 6 ayda bir düzenli kontrollerini yaptırmalısınız. Yaşam alanlarınızı ısıtmak ve soğutmak için kullandığınız cihazlarınızı bakım işlerini ihmal etmemeniz gerekiyor. En uygun fiyatlara en kısa sürelerde Sivas Klima Bakımı yapılan cihazlar bakım sonrasında performansı artarak ve elektrik tasarrufu sağlayarak çalışır. Sivas Klima Servisleri bu cihazlar için iç ünite, dış ünite, motor arızaları ve bakımları için özenle hizmet verirler. Yapılan tüm işlemlerde orijinal yedek parçalar kullanılır.

TÜM KLİMA MODELLERİ İÇİN BAKIM, ONARIM, TEMİZLİK VE MONTAJ HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR

Sivas Arçelik Klima Servisleri Sivas Beko Klima Servisleri
Sivas Bosch Klima Servisleri Sivas Alarko Klima Servisleri
Sivas Daikin Klima Servisleri Sivas Mitsubishi Klima Servisleri
Sivas Panasonic Klima Servisleri Sivas LG Klima Servisleri
Sivas Toshiba Klima Servisleri Sivas Hitachi Klima Servisleri
Sivas Samsung Klima Servisleri Sivas Airfel Klima Servisleri
Sivas Siemens Klima Servisleri Sivas Demirdöküm Klima Servisleri

Klima Servisleri Sivas Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.