Samsun Klima Servisi

Klima Servisleri Kurumsal Servis   Samsun Merkez

Klimalar, soğuk veya sıcak hava verme yoluyla kapalı bir mekânın havasını değiştiren araç, iklimleme aracıdır. Klimalar soğutma işlemini içinde bulundurdukları özel bir kimyasal madde sayesinde ortamdan ısı çekerek sıcaklığı azaltmak ve ortamda ki fazla nemi alıp temiz hava vermek için geliştirilmiş cihazlardır. İç ünite ve dış ünite olarak iki parçadan oluşan Klimaların her yıl düzenli olarak temizlenmesi ve bakım yapılması gerekiyor.

Klima arızası onarımı, yedek parça, parça değiştirme, klima parçası temini, klima bakım, temizlik ve montaj işleri Samsung Klima Servisleri tarafından özenle yapılmaktadır. Klimalarda meydana gelen arızaların büyük çoğunluğu yerinde giderilebilir. Uzun süre kullanılmak üzere tasarlanan bu ürünlerin Samsun Klima Arızası durumunda profesyonel ekiplerden yardım almak gerekmektedir. Arıza ve bakım işlerinizi en hızlı ve kolay şekilde yaptırabileceğiniz Samsung Klima Yetkili Servisleri ile görüşmenizi öneriyoruz.

Samsun Klima Servisi

Klimalar arıza yaptığında bazı parçaların değişmesi gerekebilir. Orijinal yedek parça tedariki ile cihazınız çalışmaya eskisi gibi devam edebilir. Ürününüzün serviste hasar tespiti sonrası parça değişimi ihtiyacı olursa Samsun Klima Servisleri sizi bu konuda bilgilendirir ve onayınız sonrasında orijinal yedek parça için stok kontrolü yapılır.

Samsun Klima Tamir Servisinde deneyimli kadro ve güler yüzlü personel ile her türlü arıza, bakım, Klima kurulumu, klima tamiri, yedek parça tedariki gibi konularda müşterilerimize senelerdir kaliteli hizmet sunulmaktadır.

Samsun Klima Montajı

Verimli ve yüksek performanslı bir klima kullanımı için Samsun Klima Montajı yapan teknik servisin profesyonel ve eğitimli kişilerden oluşması gerekir. Çünkü hizmetin yanlış verilmesi klimanın verimliliğini düşürürken, kısa zamanda arızaların oluşmasına neden olur. Dış ünitenin montajı kapalı alanlara yapılmamalıdır. Klima dış ünitesi, dış ortam havasının üzerinden rahatça dolaşabileceği, klima üfleme havasının homojen dağılım yapabileceği bir yere kurulmalıdır.

İç ünitenin montaj yeri, yanıcı gazlara yakın olmamalı ve mutfak cihazlarının bulunduğu yağlı ortamların üzerine yerleştirilmemelidir. Samsun Klima Servisleri bu cihazların montaj işlerinde alanında uzman profesyonel kadrosu ile en hızlı ve sorunlarla bir daha karşılaşmamanız üzerine çözümler üretmektedir.

Samsun Klima Temizliği

Özelikle teknolojik gelişmeler ve mevsimsel hava değişimlerinle birlikte klimalar hayatımızda çok daha fazla yer almaya başlamıştır. Klimalar kirli olduğu zaman yeterli ısıtma ve soğutma yapmayacaktır. Filtre temizliği ve filtrenin cihaz üzerindeki yeri klimanızın modeline göre farklılık gösterebilir. Kullanılan tüm klimaların temizliğinin yapılması klimanın başta bakteri üretmesi ve virüsleri yayılamasın engellemesi ayrıca performansıyla direk etkilidir.

Zamanında ve profesyonelce yapılmayan Samsun Klima Temizliği çok sayıda hastalığa sebebiyet vermektedir. Tüm klima marka ve modelleri için özel ilaçlarla hijyenik Klima Temizliği hizmeti veren Samsun Klima Servisleri, bu cihazlarla ilgili her türlü sorununuzda çözüm odaklı yaklaşım sunan kuruluşlardır.

Samsun Klima Bakımı

Klimalarınızın düzenli olarak Samsun Klima Bakımı yaptırdığınız taktirde hem cihazlarınız enerji tasarrufu sağlar, hem olası büyük arızaların önene geçilir hem de yaşam alanlarınız için sağlıklı alanlar sağlarsınız.  Özellikle yaz aylarında klima hava filtreleri 15 günde bir temizlenmelidir.  Bu durum klimayı verimli çalıştırır. Klimalar için arıza ve bakım hizmeti sunan Samsun Klima Servisleri, bu ürünler için filtre temizliği, parça değişimi ve dış ünite bakımı da yapan tecrübeli ve eğitimli personellerden oluşan kuruluşlardır.

 

TÜM KLİMA MODELLERİ İÇİN BAKIM, ONARIM, TEMİZLİK VE MONTAJ HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR

Samsun Arçelik Klima Servisleri Samsun Beko Klima Servisleri
Samsun Bosch Klima Servisleri Samsun Alarko Klima Servisleri
Samsun Daikin Klima Servisleri Samsun Mitsubishi Klima Servisleri
Samsun Panasonic Klima Servisleri Samsun LG Klima Servisleri
Samsun Toshiba Klima Servisleri Samsun Hitachi Klima Servisleri
Samsun Samsung Klima Servisleri Samsun Airfel Klima Servisleri
Samsun Siemens Klima Servisleri Samsun Demirdöküm Klima Servisleri

Klima Servisleri Samsun Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.