Sakarya Profilo Teknik Servisleri

Profilo Kurumsal Servis   Sakarya Merkez

Yenilikçi ürünleri ile dünya teknolojisine ışık tutan bir marka olan Profilo markası, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Profilo Marka Beyaz Eşya ve Elektronik Cihazlar günümüz koşullarının vazgeçilmezi haline gelen, rahatlık ve konfor sağlayan en ileri teknoloji ürünleridir. Bu ürünler için satış sonrası hizmet için servis ağını da geniş tutan şirket, en kaliteli hizmeti alabilmeniz adına seçkin kuruluşlarla çalışıyor.

Bozulan ya da bakım yapılması gereken Profilo markalı cihazı işleme alırken arızalı ürün parçalarını orijinal yedek parçalar ile değişen Sakarya Profilo Teknik Servisleri gün boyu kesintisiz hizmet veriyor. Profilo Marka tüm cihazlar için teknik servis desteği veren kuruluşları araştırıp sisteme dâhil eden teknicservis.com ailesi garantili bakım, onarım ve montaj desteği sunan kadroları sizler için aynı hizmet ağında topluyor.

Sakarya Kaliteli Ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Beyaz Eşya ve Elektronik Cihaz sektörünün en çok kullanılan markalarından olan Profilo, teknolojik gelişim ve değişimler ile her geçen gün yeni modeller üretmeye devam ediyor. Son derece sağlam, dayanıklı ve kullanışlı bu ürünlerde zaman içerisinde elektrik akımına bağlı ya da kullanıcı hataları sebebiyle arızalar meydana gelebiliyor.

Sakarya Profilo Özel Teknik Servisleri markanın imal ettiği tüm cihazlar için aynı garantili bakım ve tamir desteğini kesintisiz sunuyor. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için iş yerinden ve gezici araç ekipleriyle kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir.

Sakarya 7/24 Kesintisiz Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Elektronik Cihazlar ve Beyaz Eşyalar çağımızda artık olmazsa olmazlar grubuna dâhil eşyalar arasında gelmektedir. Ev ve ofislerimizde rahatlık ve konfor sunan bu cihazlar zaman içerisinde gerek mekanik gerekse teknik arızalar yapabiliyor.

Kullanım şartlarından dolayı ya da başka nedenlerden dolayı cihazınızın hiç ummadığınız bir zamanda arızalanması söz konusu olabilir. Profilo ürünlerinin montaj ve bakımları, arızalarının giderilmesi hizmetleri Sakarya Profilo Yetkili Teknik Servisleri tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılıyor. Garantili tamir işlemi gören cihazlar ilk günkü çalışma performansı ile sizlere teslim ediliyor.

 

Profilo Sakarya Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.