Rize Vestel Teknik Servisleri

Vestel Kurumsal Servis   Rize Merkez

Türkiye’nin her il ve ilçesinde en güvenilir teknik servis hizmeti sunan kaliteli ekipleri, sizler için aynı çatı altında toplamaya devam ediyoruz. Her biri kendi alanında deneyimli olan servis elemanlarımız ile karşınıza çıkan Beyaz Eşya ve elektronik ev ürün arızaları kısa sürede garantili tamir işleminden geçiyor. Teknicservis.com sitesine giriş yaparak donanımlı servis kadrolarımız ile görüşebilirsiniz.

Arızalı ürünleri onarırken bire bir orijinal yedek malzeme desteği veren servislerimiz, teknik ekipman bakımında da eksiksizdir. Rize Vestel Teknik Servisleri markanın imal ettiği her türlü cihazda ortaya çıkana arızaları tamir ediyor. Bunun yanı sıra Vestel marka kombi, termosifon ve şofben arızası için de servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Rize Vestel Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya ürünleri imal ederken bunların ergonomik olması için elinden geleni yapan Vestel şirketi bu sayede müşterilerinin günlük hayatını daha kolay ve konforlu bir hale getiriyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile kullanıcılardan olumlu not alan şirket, teknoloji harikası ürünlerini satışa çıkardıktan sonra servis hizmetlerini de aynı ölçüde özenli sunmaya kararlı. Rize Vestel Özel Teknik Servisleri cihazlarınızda oluşacak bütün arızalar için hazırlıklıdır.

Teknik ekipman bakımından eksiksiz çalışan servislerimize gönül rahatlığı ile bozulan Vestel Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerini teslim edebilirsiniz. Yaşadığınız bölgede işini en güvenilir ve garantili yapan ekiplere ulaşmak için Teknik Servis Rehberine göz atmanız yeterlidir.

Rize Vestel 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri sektöründe bir öncü olan Vestel şirketi, üretime başladığı ilk günden bu yana sürekli gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Kullanıcılar için her zaman en iyi ve doğru olanı isteyen şirket, üretim bandından çıkan teknoloji harikası ürünleri hem yurt içinde hemde yurt dışında kullanıcı beğenisine sunuyor. Belli bir garanti süresi ile evlerimize giren bu cihazlarda ortaya çıkan can sıkıcı arızalar için en kaliteli hizmet veren Rize Vestel Yetkili Teknik Servisleri her onarım için ekstra garanti veriyor.

Kesintisiz bir hizmet anlayışı ile gün boyu çalışan servislerimize arızaların çözümü noktasında sonuna kadar güvenebilirsiniz. Yaşadığınız bölgedeki güvenilir teknik servis ekiplerine ulaşmak için Teknik Servis Ve Bakım Rehberimize göz atmanızı öneriyoruz.

 

Vestel Rize Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.