Rize Bosch Teknik Servisleri

Bosch Kurumsal Servis   Rize Merkez

Teknoloji harikası Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri imal eden büyük ve köklü şirket Bosch, ülkemizde faaliyet gösterdiği bu uzun yıllar boyunca kullanıcı beklentilerini karşılamak için durmaksızın çalışmaya devam ediyor. Türkiye’deki fabrikasında üretimini yaptığı ergonomik ve kullanışlı Beyaz Eşya ürünlerini Avrupa’nın birçok ülkesine pazarlayan şirket, bir Dünya markası olmanın hakkını her anlamda veriyor.

Bu istikrarlı yükselişine paralel olarak teknik servis hizmetlerini de kusursuz bir şekilde sunmaya kararlı olan Bosch şirketi, Ülkemizin her il ve ilçesinde servis bağlantıları oluşturdu. Gün içinde karşınıza çıkan Bosch Beyaz Eşya ve elektronik ürün arızaları için Rize Bosch Teknik Servisleri size bir telefon kadar yakındır.

Rize Bosch Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri kullanıcıları için kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmetlerini tek bir servis ağı üzerinden sunmak için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Yayın hayatına başladığı günden bu yana Türkiye’de satış ve pazarlama yapan Beyaz Eşya üreticilerinin seçkin teknik servis kadrolarını sizler için bir araya getiriyoruz. Artık gün içinde karşınıza çıkan Beyaz Eşya arızaları için teknik servis ekibi aramanıza gerek kalmayacak.

Teknicservis.com sitesine giriş yaparak size en yakın Bosch Teknik Servis Numarasına ulaşabilirsiniz. Bu konuda yaptığı başarılı onarımlar ile öne çıkan Rize Bosch Özel Teknik Servisleri en karmaşık ve zorlu ürün arızalarını bile kısa sürede tamir edip size ilk günkü sağlam haliyle teslim ediyor.

Rize Bosch 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Belli bir kalite standartı ölçüsünde imal edilen kaliteli ve sağlam Bosch Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri, insan hayatını daha yaşanır hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Bu konuda iddialı bir çalışma yapan Bosch’un Ar-Ge grubu, ergonomik ürünler ortaya çıkarmak için her türlü teknolojik gelişmeyi anında cihazlara uyguluyor. Konfor ve rahatlığın güvencesi haline gelen Bosch elektronik ev ürünlerinde, karşınıza çıkacak can sıkıcı arızalar için kaliteli ve güvenilir hizmeti kesintisiz bir şekilde sunan Rize Bosch Yetkili Teknik Servisleri ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

Bire bir orijinal yedek malzeme desteği sunan uzman kadromuz, her arızanın üstesinden gelmeyi başarıyor. Gün boyu hizmete hazır olan ekibimize ulaşmak için teknicservis.com sitesine giriş yapmanız yeterlidir.

Bosch Rize Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.