Ordu Siemens Teknik Servisleri

Siemens Kurumsal Servis   Ordu Merkez

Ülkemizde üretime başladığı ilk günden bu yana istikrarlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Siemens şirketi, gelişen teknolojini tüm imkânlarını kullanarak birbirinden kaliteli ve ergonomik elektrikli ev ürünleri imal ediyor. Bu cihazlar ne kadar kaliteli malzemeden yapılırsa yapılsın, ne kadar sağlam olursa olsun uzun süreli kullanımlarda eskiyip yıpranabiliyor. Uzun yıllar kullanılabilen bu ürünlerin verimli bir şekilde kullanabilmeniz adına bakım, tamir ve montaj işleri son derece önemlidir.

Elektrik aksamı veya kullanıcı kaynaklı sorunlardan, mekanik sorunlara kadar geniş bir yelpazede, bütün sorunlar için Ordu Siemens Teknik Servislerinde anında ve etkili bir şekilde hizmet sunulmaktadır. Yıllık bakım gerektiren klima ve kombilerinizin periyodik bakımlarını da gönül rahatlığıyla oldukça ekonomik bir fiyata yaptırabileceğiniz bu servislerin iletişim numaralarına teknicservis.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Ordu Siemens Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Kaliteli ve teknolojik ürünler için yaygın servis ağlarıyla ve satış merkezleriyle hizmet veren Siemens Markası, üretimlerinde donanım ve güvenilirlik bakımından sağlam bir yapıya sahiptir. Her cihaz için belirlediği garanti süresi ile beklentileri karşılayan Siemens Markası, enerji tasarruflu ve ergonomik olmasıyla da kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Orjinal yedek parça, deneyimli personel ile gün boyu hizmet alabileceğiniz müşteri odaklı çalışma prensibi ile beklentileri fazlasıyla karşılayan Ordu Siemens Özel Teknik Servisleri arıza kaydı bırakıldıktan hemen sonra en kısa süre içerisinde verilen adrese ulaşırlar. Güvenilir ve garantili hizmetler veren bu servisler hem iş yerinde hem de verdiğiniz adrese gezici servis aracıyla gelerek sorunları anında gideriyor.

Ordu Siemens 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Beyaz eşya ve elektronik cihaz sektörünün önde gelen firmalarından Siemens, her geçen gün teknolojinin gelişimiyle yeni ürünler üretmeye devam ediyor. Ürünlerinde hep en son teknolojiyi kullanan şirket, geniş ve kapsamlı teknik servis hizmetleriyle de cihazlarda oluşabilecek arıza ve bakım durumlarını destekliyor. En zor cihaz arızalarınızı en kısa sürede garantili bir şekilde tamir eden, düzenli bakım ve temizlik gerektiren Siemens Klima modelleri için de çalışmalarını sürdüren Ordu Siemens Yetkili Teknik Servisleri her ihtiyaç anında size bir telefon kadar yakındır. Bozulan ve bakım gerektiren tüm cihazlar uygun ekipman ve orijinal yedek parçalar kullanılarak tamir edilir, bakımları yapılır.

 

Siemens Ordu Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.