Ordu Profilo Teknik Servisleri

Profilo Kurumsal Servis   Ordu Merkez

Uzun yıllardan beri ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunan Profilo markası Dünyanın en köklü beyaz eşya ve elektronik cihaz markalarından biri olarak ürün ve hizmet sunmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, buzdolabı, dondurucu, klimalar ve kombiler tüm yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz beyaz eşyalardır. Arıza ile karşılaşmadan alacağınız kontrol hizmeti ile hem cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmasını hem de verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ayriyeten, bu işlemler sayesinde sağlanacak olan verimli çalışmanın yanında sağlık açısından zararlı etkilerden de kurtulabilirsiniz. Ordu Profilo Teknik Servisleri gerekli donanıma sahip olup, müşterilerine Beyaz Eşya ürünlerinde yerinde onarım, tamir ve yedek parça değişim hizmetleri vermektedir. Teknicservis.com adresine giriş yaparak klima ve kombilerinize bakım yaptırabileceğiniz, en zor arızaları bile en kısa sürede tamir ettirebileceğiniz teknik servislerin telefon ve adres bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz.

 

Ordu Kaliteli Ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Gelişen beyaz eşya sektöründe teknolojik açıdan birçok yenilik hayatımıza girmektedir. Bu sebeple yeni gelişen çağa ayak uydurmak durumunda kalınıyor. Beyaz eşyaların bakım ve onarımları büyük bir titizlikle gerçekleştirilmek zorundadır. Çünkü bu işlemlere maruz kalan cihazlar uzun süreli kullanım amacıyla dizayn edilmişlerdir. Beyaz eşyalar için bakım hizmeti almak, ürünlerin ömrünü uzatırken verimliliklerinde de artış yaşanmasını sağlar.

Düzenli bakım yaptırmak cihazların arıza yaşamadan uzun yıllar kullanılmasında oldukça etkilidir. Ordu Profilo Özel Teknik Servislerinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu gibi tüm modelleri için arıza onarım ve bakım işlemleri garantili olarak yapılmaktadır.

Ordu 7/24 Kesintisiz Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturan Profilo teknolojiyi en yalın kullanım şekliyle Türk halkının doğru kararına sunuyor. Kendisini tercih eden tüketicilerin hayatlarına kattığı pek çok artıyla, başarısını her geçen gün daha da ileri taşıyan şirket, dayanıklılığı fonksiyonellikle buluştururken; teknolojiyi en yeni ve işlevsel şekliyle sunuyor. Türkiye’ nin en önemli beyaz eşya markası konumunda bulunan ve dünyaya açılan Profilo markasının en yeni beyaz eşya ürünlerini kullanan tüm Ordu ve ilçeleri sakinlerinin gereksinim duydukları anda her zaman kaliteli ve profesyonel standartlarda Ordu Profilo Yetkili Teknik Servisleri gerekli olan tüm teknik hizmetleri kurumsal hizmet yapısı ile sunuyor. Onarılan elektronik malzemenin gerekli tüm testleri yapılıp, güvenli bir şekilde sizlere teslim ediliyor.

 

 

Profilo Ordu Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.