Ordu Klima Servisi

Klima Servisleri Kurumsal Servis   Ordu Merkez

Klima kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Ofis tipi klimalar ve salon tipi klimalar olarak bulunduğunuz alana göre değişebiliyor. Klimalar bizlerin daha rahat ve konforlu yaşam sağlayarak uzun yıllar boyunca kullanmak istediğimiz elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Klima özellikle iş yerlerimizde müşteri oranını çoğaltmak ve onların daha ferah ortamlarda zaman geçirmesini sağlamak için tercih ettiğimiz ve çok sıklıkla kullandığımız ürünler arasındadır.

Klimanın etkin ve uzun ömürlü çalışabilmesi için klima bakımının periyodik olarak yaptırılması son derece önemlidir. Klima bakımı ve Ordu Klima Tamiri Kurumsal servis tarafından yapılmalıdır. Ordu Klima Servisleri, klima sökme takma klima montajı klima gaz dolumu gibi konularda uygun fiyatlara servis imkanı sunmaktadır. Klimanın etkin ve uzun ömürlü çalışabilmesi için klima bakımının periyodik olarak yaptırılması son derece önemlidir. Klima bakımı Kurumsal servis tarafından yapılmalıdır.

Ordu Klima Servisi

Klima onarımı ve diğer servis hizmetlerinde Ordu Klima Servisi, hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Gerekli yedek parça hizmeti, sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yapılan bütün Ordu Klima Onarım ve bakım hizmetlerinde cihazlar, yerinde bakım ve tamire tabi tutulmaktadır. Bu sebepten ötürü klima bakım ve onarım hizmeti, aradığınız mükemmel ve kaliteli şekilde yapılmaktadır.

Uzun yılların tecrübesi ve uzman kadrosuyla günümüz şartlarında aradığınız en etkili hizmeti, sınıfından başarılı olan teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Aradığınız teknik servis bakım, onarım ve yıllık periyodik işlemler, bu servisler tarafından garantili bir şekilde icra edilmektedir.

Ordu Klima Montajı

Ordu Klima Montajı için yer seçiminde iç üniteler için, montajlanacak yer yanıcı gazların yakınında olmamalıdır. Güneş ışığını doğrudan almayacak bir yer seçilmelidir. Klima sökme ve takma işi için profesyonel bir yardıma ihtiyacınız varsa Ordu Klima Servisleri sizlere bir telefon kadar yakındır.

Klima montajı için kullanılan boruların tamamı %100 bakırdan oluşmaktadır. Bu sayede %100 performans ile klimanızı kullanabilirsiniz. Bakır boruların yalıtımı ara bağlantı kabloları, drenaj hortumu, enerji kablosu, montaj kiti ve klima üniteleri uzman teknisyenlerce temin edilmekte ve en titiz işçilik ile montaj ve de-montaj işlemi yapılmaktadır.

Ordu Klima Temizliği

Ordu Klima Temizliği yaptırılmadığı takdirde klimadan sağlıklı bir şekilde verim alamazsınız. Ayrıca sürekli klima sorunları ile karşılaşır ve cihazdan tasarruf sağlayamazsınız. Zamanla filtrelerde biriken toz üfleme sebebi ile havaya nüfuz edebilir buda sizlerin sağlık problemlerini tetikler.

Başka bir diğer husus ise işletmelerde kullanılan klimalar özellikle beklenmedik zamanlarda arıza yapabilir.  Klima Temizliği yaptırmamak klima ömrünün kısalmasına da neden olur. Tüm bu sebeplerden ötürü klima bakımını her yıl düzenli olarak Ordu Klima Servislerine yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Ordu Klima Bakımı

Klimalar yaz aylarında da kış aylarında da kullanılan cihazlar olduğu için yılda 2 kez klima bakımı yapılması gerekir. Klima bakımı, klimanın hem genel kontrolünün hem de temizliğinin yapılmasına dayalı işlemlerdir. Ordu Klima Bakım işlemi demek yalnızca belli noktaların temizlenmesi demek değildir.

Klima bakımında temizliğin yanı sıra cihazın mevcut arızaları ve ilerde oluşturacağı arıza durumları tespit edilir. Bu noktada eğer gerek duyulursa arızaya ek ücret karşılığında müdahalede de bulunulur. Ordu Klima Servisleri sizlere orjinal parçalar sayesinde en uygun fiyatta klima bakımı yaparak uzun vadeli çözümler sunuyor.

 

TÜM KLİMA MODELLERİ İÇİN BAKIM, ONARIM, TEMİZLİK VE MONTAJ HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR

Ordu Arçelik Klima Servisleri Ordu Beko Klima Servisleri
Ordu Bosch Klima Servisleri Ordu Alarko Klima Servisleri
Ordu Daikin Klima Servisleri Ordu Mitsubishi Klima Servisleri
Ordu Panasonic Klima Servisleri Ordu LG Klima Servisleri
Ordu Toshiba Klima Servisleri Ordu Hitachi Klima Servisleri
Ordu Samsung Klima Servisleri Ordu Airfel Klima Servisleri
Ordu Siemens Klima Servisleri Ordu Demirdöküm Klima Servisleri

Klima Servisleri Ordu Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.