Ordu Beko Teknik Servisleri

Beko Kurumsal Servis   Ordu Merkez

Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Beko şirketi, üretimini yaptığı birbirinden kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya modelleri ile müşterilerinin gönlünü kazanmayı başardı. Üretim bandına girmeden önce tüm teknolojik gelişmeleri bu ürünlere yansıtarak insan hayatını daha yaşanır ve konforlu hale getirmeye çalışan Beko markası,üretim hattı boyunca gösterdiği başarısını satış alanında da göstermeyi başarıyor.

Ülke genelinde yaptığı bayilik anlaşmaları ile sağlam ve kaliteli ürünleri müşterilerine suna  şirket, satıştan sonra da ürünlerinin arkasında olduğunu göstermek istiyor.  Ev yada iş yernizde kullandığınız Beko marka Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde meydana gelen arızalar için Ordu Beko Teknik Servisleri ile görüşebilir ve can sıkan arızaları kısa sürede tamir ettirebilirsiniz.

Ordu Kaliteli ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Tüketici tarafından en çok tercih edilen markaların başında gelen Beko, hem sağlam hemde günümüz koşullarına uygun son derece kaliteli Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri ile karşımıza çıkıyor. Çağı yakalamak ve hatta önden gitmek için gelişmiş özellikler ile donattığı be elektronik cihazlar, insan hayatını kolay ve konforlu bir hale getiriyor. Evlerimize giren her Beko markalı ürün belli bir garanti süresine sahiptir. Bu süre içinde cihazlarınızda meydana gelen teknik arızalar için kaliteli ve güvenilir hizmet veren Ordu Beko Yetkili Teknik Servisleri ile görüşüp bozulan cihazı ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.

Arızalara yaklaşırken Beko şirketi tarafından kullanımı zorunlu görülen teknik ekipmanları bulunduran ekipler sağlam ve garantili bir onarım yapacaktır. Ordu Beko Teknik Servislerine gönül rahatlığı ile bozulan Beko cihazlarınızı teslim edebilirsiniz.

Ordu 7/24 Kesintisiz Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

İmal ettiği sağlam ve ergonomik Beyaz Eşya modellerini geliştirdiği satış ağı ile müşterilerine sunan Beko şirketi, satış sonrasında da her türlü teknik desteği sağlamakta kararlı. Bunu yaparken kaliteli ve güvenilir servis hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sunmak isteyen şirket, işinde başarılı ve uzman ekipler ile yoluna devam ediyor. Bu konuda en az Beko şirketi kadar istikrarlı çalışmalar yapan teknicservis.com sitesi, en seçkin Teknik Servis Ekiplerini sizler için bir araya topluyor.

Gün içinde Beko cihazlarınızda meydanagelen arızalar için Ordu Beko Teknik Servisleri ile görüşmenizi öneriyoruz. Oldukça sağlam onarımlar yapan servis personelleri bütün arızaların üstesinden gelecek şekilde eğitim almıştır. Bozulan Beko Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerini ilk günkü sağlam haliyle kullanmak istiyorsanız. Ordu Beko Teknik Servisleri size sadece bir telefon mesafesindedir.

 

Beko Ordu Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.