Servis Telefon Numarası 0850 308 19 24
Servis Telefon Numarası
0850 308 19 24

Mersin Profilo Teknik Servisleri

Profilo Kurumsal Servis   Mersin Merkez

Ülkemizde uzun yıllardır faaliyet gösteren, kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya modelleri üretimi Profilo şirketi, teknolojinin bütün olanaklarını kullanarak tasarım harikası cihazlar üretiyor. Bu cihazlar ne kadar kaliteli malzemeden yapılırsa yapılsın, ne kadar sağlam olursa olsun uzun süreli kullanımlarda eskiyip yıpranabiliyor.

Her geçen gün çıkan yeni modelleriyle en çok satılan markalar yolunda hızla ilerleyen, Profilo Markasına ait tüm Elektronik Cihazlar ve Beyaz Eşyalar için bakım ve onarım desteği sunan Mersin Profilo Teknik Servisleri bu alandaki çalışmalarını titizlikle sürdüren kuruluşlardır. Yıllık bakım gerektiren klima ve kombilerinizin periyodik bakımlarını da gönül rahatlığıyla oldukça ekonomik bir fiyata yaptırabileceğiniz bu servislerin iletişim numaralarına teknicservis.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Mersin Kaliteli Ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Profilo marka Beyaz Eşya, Elektronik Cihazlar ve elektrikli küçük ev aletleri hayatımızı kolaylaştıran unsurlar olarak herkesin hayatında önemli yerlere sahiptir. Dayanıklı ve sağlam bu cihazları geniş satış yerlerinde pazarlayan şirket, satış sonrası arıza ve bakım desteği için yaygın teknik servis ağları ile hizmet vermektedir.

Beğenilerek kullanılan cihazlarda meydana gelen her türlü arıza için güvenilir servis kadroları ile görüşmenizi öneriyoruz. Olası bir arıza ya da bakım durumunda gönül rahatlığıyla cihazlarınızı teslim edebileceğiniz Mersin Profilo Özel Teknik Servisleri klimalarınızın yıllık periyodik bakımlarını ve temizlik işlerini de özenle yapıyorlar.

Mersin 7/24 Kesintisiz Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Ürünlerinde kalite ve sağlamlığa önem veren Profilo şirketi, her geçen gün yeni modeller üretmeye devam ediyor. Profilo marka bütün cihazlar uzun yıllar problemsiz çalışmak üzere tasarlanmıştır. Üstün bir teknoloji ile üretilen tüm bu cihazlar kalite standartlarının üstünde bir performansa sahiptir.

Günlük yaşamı kalite standartlarının üzerine taşıyan Profilo ürünlerinde hatalı kullanım ya da diğer dış etkenlerden kaynaklı bazı mekanik ve teknik arızalar söz konusu olabiliyor. Yeni ve eski model Profilo cihazlar ilgili yaşanan tüm sorunlar, montaj, yedek parça, arıza ve bakım hizmetleri Mersin Profilo Kurumsal servisleri tarafından büyük bir özen ve dikkatle yapılmaktadır.