Mersin Kombi Servisi

Kombi Servisleri Kurumsal Servis   Tüm Bölgeler

 

TÜM MARKA VE MODELLERE AİT KOMBİ TAMİR VE ONARIMINI YAPIYORUZ!

Kombi Servisi
Kombi Temizliği
Kombi Bakımı Kombi Montajı
Kombi Arıza Kodları
Kombi Petek Temizliği

 

Kombi, ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan, çoğunlukla doğalgaz enerjisi ile çalışan kat kaloriferi sistemidir. Küçük ve hafif olmaları, duvara monte edilebilmeleri, sessiz ve evrimli çalışmaları ve sıcaklık ayarı yapılabilir olması ile sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Kombiler iki gruba ayrılırlar. Yoğuşmalı ve Hermetik çeşitleri vardır. Sessizlik ve yakıt tasarrufu bakımından Yoğuşmalı kombiler en çok kullanılan çeşitleridir. Markası, modeli, çalışma prensibi ne olursa olsun bu cihazların tamamının düzenli aralıklarla tesisat ve petek bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Bu bakımlar yapılmaz ise birçok olumsuz olayla karşılabilir, tamiri mümkün olmayan ya da çok pahalıya mal olacak arızalara sebebiyet verebilirsiniz. Mersin Kombi Servislerinde, Servis danışmanlığı, Bakım, Tamir, Onarım, Montaj, Yedek Parça, Aksesuar gibi hizmetler bir arada sunulmaktadır. Mersin Kombi Servisinde sizlere memnuniyet garantili servis hizmeti sunulmaktadır. Uzman ekipler aracılığıyla arıza süresini kısaltabilir ve kombilerinizin verimliliği artırabilirsiniz.

Mersin Kombi Servisi

Kombi sistemleri evlerinizin içerisinde ve ofislerinizde yaşam alanlarınızı ısıtan cihazlar arasında ilk sırada bulunmaktadır. Birçok farklı markanın farklı ürünü olan kombiler aynı zamanda model açısından da çeşitlilik sunmaktadır. Her yıl düzenli olarak temizlenmesi ve bakım yapılması gereken Kombiler yapılan bu bakımlar sayesinde performansında düşme olmadan, düşük doğalgaz sarfiyatıyla çalışır. Mersin Kombi Bakımları yapılmayan kombilerin zaman içerisinde çeşitli sorunlar çıkarması söz konusudur. Bu gibi durumlarda her türlü arıza ve bakım hizmetleri için Mersin Kombi Servisini arayarak 7/24 kesintisiz servis desteği alabilirsiniz.

Mersin Kombi Montajı

Kombi montajının doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılması hem güvenliğiniz hem de kombinizin doğru çalışması açısından son derece önemlidir. Mersin Kombi Montajı yapılmadan önce tesisat döşenmeli ve bağlantılar yapılmalıdır. Kombi montajı yasal prosedürlere uygun şekilde yapılmalıdır. Projede uygun görülen ve belirlenen duvara askı bağlantıları ile monte edilmelidir. Mersin Kombi Servisleri kombilerinizin montaj ve yer değiştirme işlemlerinde sizlere bir telefon kadar yakındır. Hızlı ve güvenilir iş yapma prensibi ile çalışan bu servislere dilediğiniz zaman başvurabilirsiniz.

Mersin Kombi ve Petek Temizliği

Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta çalışması ve doğalgaz tasarrufu yapması için kış gelmeden işinin ehli kişilere Mersin Kombi Temizliği yaptırılması gerekiyor. Radyatör petekleri borularda dolaşan sıcak su yardımıyla evinizi ısıtır. İçerisinde doğalgazı yakarak ısıttığı suyu tesisata dağıtan ve belli bir basıncı korumak zorunda olan kombi eskimeye başladığı zaman mutlaka sorunlar çıkartacaktır. Bu borularda tıkanıklık oluşturabilecek kirler ise radyatör peteklerinden alacağınız verimi düşürebilir. Mersin Petek Temizliği yapılmazsa kombilerinizde ani bozulmalar yaşanabilir, büyük maliyetli arızalar oluşabilir ve en önemlisi yaşam alanlarınızı yeterince ısıtamazsınız.

Mersin Kombi Bakımı

Kombilerin yılda en az bir kez bilhassa kış ayına girip çalıştırılmaya başlamadan önce mutlaka bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu periyodik bakımlar esnasında, kombinin tamamın kirlilik açısından kontrol edilmelidir. Su sızdırmazlığı, ateşleme otomatiği, ön yanma ayarı, ısıtma ve sıcak su üretme fonksiyonları mutlaka kontrol edilmelidir. Fitreleri ve su hazneleri mutlaka temizlenmelidir. Özellikle kombilerinizin orijinal parçalarında sorun yaşamamanız adına cihazınızın Mersin Kombi Bakımına önem vermeniz daha fazla para kaybetmemeniz açısından önemlidir. Mersin Kombi Servisi tarafından yapılan bakımlar sırasında cihazınızın tüm değerleri kontrol edilmekte, iç temizliği yapılmaktadır.

 

Kombi Servisleri Mersin Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.