Mersin Arçelik Teknik Servis

Arçelik Kurumsal Servis   Mersin Merkez

Akdenizin incisi niteliğinde olan Mersin’de kaliteli ve sağlam servis hizmetleri ile müşterilerin yüzünü güldüren Teknicservis.com Ekipleri, yaptıkları her onarımda başarılı olmanın gururunu yaşıyor. Firmamız Arçelik Markasına ait olan Ürünlerin Tamir Onarım ve Bakımını Yaparak Müşterilerine 1 Yıl Parça Garantisi Sunmaktadır.

Bütün ilçelerde aynı ciddiyet ve prensip ile servis çalışmalarını sürdüren ekiplere ulaşmak için Teknicservis.com sitemizde yer alan 0850 308 19 24 üzerinden ulaşabilirsiniz. Şirket politikası gereği, müşteri memnuniyetine çok veren Teknicservis,  Servis seçiminde oldukça hassas davranıyor. Konusunda uzman olan Mersin Arçelik Kurumsal Servis Ekipleri ile her an yanınızda olmaya devam edeceğiz.


Mersin genelinde kaliteli ve güvenilir servis hizmetleri vermeyi amaç edinen Teknicservis.com servis seçimini yaparken, bazı önemli kriterler eşliğinde bunu belirliyor. Beyaz Eşya ve farklı modellerde üretilen Arçelik Marka elektronik cihazlar, konusunda uzman ve becerikli ustalar tarafından ele alınır. Gerekli teknik ekipmana ve yılların verdiği bilgi birikimine sahip olan servis çalışanları, arızaları doğru bir şekilde tespit ettikten sonra yine Firmamız tarafından onaylanmış orijinal yedek parçaları kullanır. Kaliteli ve güvenilir hizmet vermenin çok önemli olduğunu bilen Teknicservis Teknik Bakım ekipleri, arızalı cihazlarınızı size ilk günkü sağlamlığı ile teslim edecektir.


Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ürünleri için günün her saatinde hizmete hazır olan servis ekiplerine ulaşmak için tek yapmanız gereken Teknicservis.com sitemizdeki Mersin Arçelik Teknik Servis Numalarını aramaktır. Her biri konuya hakim olan ustalar tarafından yapılan işlemler neticesinde arızalı cihazlarınız kısa bir süre zarfında size sağlam olarak teslim edilir. Kaliteli ve güler yüzlü hizmeti kesintisiz bir şekilde vermeye özen gösteren servis çalışanlarına istediğiniz zaman bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Mersin Arçelik Gezici servis aracımız ile adresinize gelerek sizi aydınlatabiliriz. Müşteri memnuniyeti odaklı yapılan her çalışmada, Mersin Arçelik Kurumsal Servis Ekiplerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.


Arçelik Termosifon Servisi Arçelik Buzdolabı Servisi
Arçelik Fırın Servisi Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Arçelik Klima Servisi Arçelik Kombi Servisi
Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi Arçelik Aspiratöri Servisi
Arçelik Mikrodalga Fırın Servisi Arçelik Su Arıtma Cihazı Servisi
Arçelik Elektirikli Süpürge Servisi Arçelik Set Üstü Ocak Servisi
Arçelik Televizyon Servisi Arçelik Termosifon Servisi