Servis Telefon Numarası 0344 847 5454
Servis Telefon Numarası
0344 847 5454

Manisa LG Teknik Servisleri

LG Kurumsal Servis   Manisa Merkez

Yeni nesil ürünleriyle her geçen gün ülke ve dünya genelinde en çok satılan marka olma yolunda hızla ilerleyen Beyaz Eşya ve Elektronik Cihaz üreticisi LG Markası, teknolojik gelişim ve değişimler ile her geçen gün yeni modeller üretmeye devam ediyor. Tüm LG ürünleri, daha az enerji ve su tüketecek şekilde tasarlanıp, geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak üretiliyor. Bu cihazlar zaman içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı ya da uzun ve sık kullanım nedeniyle çeşitli arızalar verirler.

Uzun yıllardır bilgi, birikim ve tecrübe ile hizmetinizde olan Manisa LG Teknik Servisleri tüm LG Marka ürünler için gerekli bakım, onarım ve orijinal yedek parçaların teminini sağlamaktadır. Teknicservis.com ailesi olarak LG marka tüm cihazlarla ilgili her türlü tamirat, bakım, montaj ve temizlik işlerini gönül rahatlığıyla yaptıracağınız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan tüm LG Servislerinin iletişim bilgilerini bir araya getiriyoruz.

 

Manisa LG Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

LG markası yenilikçi başlangıç ve sürekli büyüme hedefi ile teknoloji konusunda geleceğin daha hızlı ve akıllı global bir markası haline geliyor. Hayatı kolaylaştıran ürünler satışa sunan LG markasının tüm ürünleri, son derece sağlam ve dayanıklı cihazlardır. Piyasaya sürdüğü bu ürünler ile kullanıcıların beklentilerini sonuna kadar karşılamayı hedefleyen şirket, satış sonrası içinde yaygın teknik servis hizmeti veriyor.

LG Marka cihazlarla ilgili herhangi bir problemle karşılaştığınızda alanında uzmanlaşmış eğitimli teknik ekip tarafından ve orijinal yedek parçalar kullanılarak gerekli bakım ve onarım hizmetleri veren Manisa Özel LG Teknik Servisleri ile görüşmeniz durumunda garantili hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Manisa LG 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

En son teknolojiyi kullanarak Beyaz Eşya ve Elektronik Cihazlar üreten LG markası gelişen teknoloji ile birlikte yenilediği ürünlerle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Uzun vadeli kullanıma göre tasarlanmış, üstün özellikli tüm LG ürünlerinde uzun süreli kullanımlarda bazen istenmeyen arızalar meydana gelebilmektedir.

Her türlü arıza durumunda Manisa Yetkili LG Teknik Servisleri kullanmakta olduğunuz cihazı, garanti süresi geçmiş olsa da hizmet verdiği destek sayesinde, arıza kaydı bıraktığınız andan itibaren cihazınızı kısa bir sürede sizlere teslim ediyor. Yapılan tüm işlemler için garanti veren bu servislere ait ekiplere arızalı ya da bakım yapılması gereken LG Beyaz Eşya ve elektronik cihazlarınızı emanet edebilirsiniz.