Servis Telefon Numarası 0344 847 5454
Servis Telefon Numarası
0344 847 5454

Konya LG Teknik Servisleri

LG Kurumsal Servis   Konya Merkez

Konya LG Teknik Servileri, LG markalı tüm beyaz eşya ve elektronik cihazların tamiri, yedek parça temini, montaj ve bakım işlerinde hizmetinizdedir. Teknolojik açıdan son donanıma sahip bu servislerde LCD TV, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima ve küçük ev aletleri gibi kullandığınız elektronik ve elektrikli ev ürünlerine servis hizmeti verilmektedir. Alınan arıza ve bakım kayıtları alanında uzman teknisyenlere bildirilip kısa sürede istenilen adrese ulaşılmaktadır.

Beyaz eşyalarınızda ve elektronik cihazlarınızda düzenli şekilde yapılan olan bakım işlemleri özellikle cihazların daha uzun süre yüksek performans göstermesini sağlamaktır. Yayın hayatına başladığı günden bu yana Türkiye’de hizmet veren markaların yetkili ve özel servislerinin güncel telefon ve adres bilgilerini paylaşmayı amaçlayan teknicservis.com üzerinden adresinize en yakın teknik servisin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Konya LG Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

LG marka beyaz eşya ve elektronik cihazlar için bakım ve onarım alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren Konya LG Özel Teknik Servisleri, uzman teknisyenleri, orijinal yedek parçaları ve kaliteli ekipmanlarıyla hizmetinizdedir. Bu servislerde LG markasının vermiş olduğu yetki ile kullanmakta olduğunuz cihazlarda bir sorun meydana geldiğinde en doğru müdahaleleri yapılmaktadır.

Beyaz eşya teknolojisini kusursuz bir şekilde ayaklarınıza kadar getiren LG markasına ait ürünlerde meydana gelen arızalar ve bakım hizmetleri almak için bu servis bünyesindeki uzman ekipler ile görüşebilir ürünlerinize üst sınıf onarım ve bakım hizmetleri alabilirsiniz. Güncel teknolojiyi yakından takip eden ve bu konuda tüketicilerine her zaman profesyonel standartlarda arıza ve bakım desteği sunabilme potansiyelini barındıran bu servislerden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yararlanabilme imkânı bulabilirsiniz.

Konya LG 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Günümüz koşullarında dayanıklı, sağlam ve kaliteli cihazlar üreten LG markası, üretimlerinde donanım ve güvenilirlik bakımından sağlam bir alt yapıya sahiptir. Her geçen gün kullanım sıklığı artan bu cihazların gündelik hayatta sorunlar çıkarması gayet normaldir. Müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde ihtiyaç duyulan her durumda her türlü cihazın bakımlarını, montajlarını, onarımlarını uzman teknisyenlerle hızlı bir şekilde yapan Konya LG Teknik Servisleri kesintisiz hizmet veriyor.

Bu servisler bünyesindeki usta ve teknisyenlere bakım, kontrol ve onarım hizmetlerini en uygun fiyata en doğru şekilde yaptırabilme imkanına sahipsiniz. Üstelik garanti kapsamındaki ve garanti dışındaki ürünleriniz için de bizimle irtibat kurabilirsiniz. En yenilikçi hizmeti sunan bu ekiplerden her zaman destek alabilir, tüm cihazlarınız için orijinal yedek parça hizmeti alabilirsiniz.