Kocaeli Klima Servisi

Klima Servisleri Kurumsal Servis   Kocaeli Merkez

Klimalar insanların daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamların havasını soğutan, nemini alan, isteğe bağlı olarak ısıtan toz ve partikülleri filtre eden cihazlardır. Konutlardan araçlara, işyerlerinden eğitim mekânlarına kadar tüm alanlarda kullanılmaktadırlar. Her mevsim hayatımızı kolaylaştıran klimalar periyodik olarak bakım isteyen cihazlar arasında bulunmaktadır. Ayrıca klimaların arızaları halinde de uzman teknik elemanlar ile cihaz onarımı gerçekleşmektedir. Kocaeli Klima Tamir ve Bakım işleri dışarıdan kolay görünse de yetkili ve iyi bir klima servisi tarafından halledilmesi önem arz eden bir konudur.

Bakımı yapılan bir klima çok daha uzun ömürlü hale gelecek ve verimli çalışacaktır. Kocaeli Klima Servisleri, satış, montaj, bakım, onarım, danışmanlık ve teknik ekipman tedariki hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Alanında uzman, pratik çözümler sunabilen ve öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden servis çalışanları sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için her geçen gün kendini geliştirmek için gerekli eğitimlere tabi tutulmaktadır.

Kocaeli Klima Servisi

Kocaeli ilinde ve tüm ilçelerinde klimalarınızda herhangi bir sorun olması durumunda Kocaeli Klima Servislerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Klimalarınız için bakım, onarım, montaj, demontaj, temizlik işleri için randevu oluşturduktan sonra servis hizmetleri için verilen randevu saatinde mutlaka adresinize ulaşılacaktır.

Kocaeli Klima Tamiri konusunda servis bünyesindeki ekipler yeterli donanıma ve bilgiye sahip olduklarından dolayı tamir işlemleri için kısa süre içinde tanı koyulur. Konuyla alakalı bilgilendirmeler yapılır.. Onayınızı aldıktan sonra tamir işlemlerine geçilir. Yapılan tamir ve diğer işlemlerle alakalı verilen sürelerde işlemlerin tamamlanmasını amaçlanır.

Kocaeli Klima Montajı

Kocaeli Klima Montajı Servisi hizmetlerinde, her türlü iş güvenliği tedbirlerini aldıktan sonra işlemlerine yapmaya başlamaktadır. Klima montaj işlemlerinde, montajın yapılacağı yerin tespit edilmesi, kullanım esnasında en kullanışlı yerin belirlenmesi, belirlenen yerlere sabitleme vidalarının takılması, İç ünite ile dış ünite arası bakır boru bağlantısının yapılması ve boruların gizlenmesi, bağlantı sonrası gerekli kontrollerin yapılması, klimanın çalıştırılması ve ayarlarının yapılması işlemleri büyük bir özen içerisinde gerçekleştirilir.

Kocaeli Klima Servisi, bu işlemleri yaparak, montaj işlemini tamamlıyor, müşterilere çalışır vaziyette teslim ediyor. Klima modellerine göre işlem süresi ve uygulanan yöntemler farklı olabiliyor.

Kocaeli Klima Temizliği

Kocaeli Klima Temizliği sıklıkla klima kullanan kişilerin ihtiyacı olan bir işlemdir. Çünkü klimalar gerek kötü koku vermesi gerekse de filtrelerinin temiz olmaması sebebiyle birtakım problemleri de beraberinde getiriyor. Bu sebeple rutin olarak klimaların bakımı ve temizliğinin yapılması elektrikten tasarrufu sağlarken bir yandan da klimanın verimli çalışmasını sağlar.

Fan motorunun veya motorlarının, yataklarının yağlanması ve gözden geçirilmesi ve sızan yağların silinmesi önemlidir. Fan kanatlarından sızan yağlar temizlenmezse, üzerinde pislik birikir, balans bozulur ve hava akışı engellenir. Kocaeli Klima Servisleri tarafından itina ile yapılan klima temizliklerinde klimaların iç temizliği, fan ve pervanelerin temizliği yapılmakta, cihazın tüm değerleri standartlara uygun olup olmadığı kontrol edilmektedir.

Kocaeli Klima Bakımı

Gelişen teknoloji ile birlikte daha kullanışlı özelliklere sahip olan Klimalar, en uygun iklimlendirmeyi en düşük elektrik tüketimi ve enerji sarfiyatıyla sağlıyor. Her yaz ve kış sezonu öncesi klimalarınızın evaporatör, kondenser ve hava filtrelerinin temizletilerek bakımlarının, genel kontrollerinin yaptırılması, kirlilikten dolayı meydana gelebilecek ciddi arızaları asgariye indirecek ve mikroorganizmaların bulaşma riskini azaltacaktır.

Hayatımızın her alanında kullanılan klimaların bakımı Kocaeli Klima Servisi tarafından garantili şekilde halledilmektedir. En uygun fiyatlara en kısa sürelerde Kocaeli Klima Bakımı yapılan cihazlar bakım sonrasında performansı artarak ve elektrik tasarrufu sağlayarak çalışır.

 

TÜM KLİMA MODELLERİ İÇİN BAKIM, ONARIM, TEMİZLİK VE MONTAJ HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR

Kocaeli Arçelik Klima Servisleri Kocaeli Beko Klima Servisleri
Kocaeli Bosch Klima Servisleri Kocaeli Alarko Klima Servisleri
Kocaeli Daikin Klima Servisleri Kocaeli Mitsubishi Klima Servisleri
Kocaeli Panasonic Klima Servisleri Kocaeli LG Klima Servisleri
Kocaeli Toshiba Klima Servisleri Kocaeli Hitachi Klima Servisleri
Kocaeli Samsung Klima Servisleri Kocaeli Airfel Klima Servisleri
Kocaeli Siemens Klima Servisleri Kocaeli Demirdöküm Klima Servisleri

Klima Servisleri Kocaeli Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.