Kayseri Klima Servisi

Klima Servisleri Kurumsal Servis   Kayseri Merkez

Hem sıcak hem soğuk havalarda en uygun iklimlendirme koşuklarını sağlayarak kullanıcılara rahatlık ve konfor sağlayan klimalar, her geçen gün yeni çıkan modelleriyle tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Bu ürünler arızalandığında ya da bakım, montaj ve temizlik işlemlerinde işinin ehli usta servis ekipleriyle görüşmeniz gerekiyor. Kayseri Klima Servislerinde çalışan tenkis servis elemanları uygun ekipman ve orijinal yedek parçalarla çalışarak yapılan her işlem için garanti veriyorlar.

Kayseri Klima Tamir ve bakım konusunda yılların verdiği tecrübe ile tüm işlerini büyük bir özen ve hassasiyetle bu seçkin kuruluşlara onarım, bakım, montaj, demontaj ve temizlik için her konuda klimalarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiziniz.  İç ve dış ünite olarak iki parçadan oluşan klimaların zaman içerisinde hatalı kullanıma ya da tamamen kullanıcıdan bağımsız elektrik akımı gibi durumlarla arızalanması söz konusu olabiliyor. Kayseri Klima Servisi klimanızın markası ya da modeli ne olursa olsun ayırt etmeksizin Kayseri Klima Bakımı, tamiri işlerini en hızlı ve etkili bir şekilde hallediyor.

Kayseri Klima Servisi

Klimalarınıza düzenli ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü bakımsız klimalar sağlınızı büyük derecede tehdit edebiliyor ve klimanıza ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Klimanın sürekli yüksek performansla çalıştırılması, klima bakımlarının aksatılması, klimaların eskimesi, klima montajının hatalı yapılması ya da klimaların bilinçsiz bir şekilde kullanılması sonucu meydana gelen arızaların zamanında tespit edilip tamir süreci başlatılmadığı takdirde klimalarda kalıcı hasarlara yol açabilir.

Kayseri Klima Servisi Kayseri’nin tüm semtlerine, ilçelerine ve hatta köylerine hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerine çok daha hızlı ulaşabilmek ve yerinde bir hizmet sağlayabilmek amacı ile geliştirmiş olduğu mobil gezici ekipleri ile artık 7/24 yanınızdadır.

Kayseri Klima Montajı

Dış ortam şartlarındaki değişkenlikler dikkate alınmaksızın, iç ortamlardaki sıcaklık, nem, hava hareketi, hava temizliği ve taze hava girişi unsurlarının birlikte kontrol edilerek iç ortamların istenilen şartlarda tutulmasını sağlayan klimaların en uygun yere montajı oldukça önemli bir unsurdur. Kayseri Klima Montajı seçilecek yer aynı zamanda klimanın elektrik besleme ve iletişim kablolarının soğutucu akışkan alışverişinde dış ortama verilecek boruların geçişine uygun olmalıdır.

İç ünite, hava sirkülâsyonunun iyi olduğu bir yere monte edilmelidir. Önünde hava giriş-çıkışını engelleyecek herhangi bir cisim olmamalıdır. Montaj işlerinizi en hızlı ve garantili bir şekilde yaptırabileceğiniz Kayseri Klima Servisleri orijinal yedek parça kullanarak yaptıkları işlerin garantisini verirler.

Kayseri Klima Temizliği

Kayseri Klima Temizliği konusunda sizin evde yapmanız gereken sadece filtrelerin temizliğidir, ancak iş sadece hava filtrelerinin temizliği ile bitmez. Kayseri Klima Servisinin de yılın belirli zamanlarda yapması gereken kontrol ve işlemler bulunmaktadır. Bu kontrollerin başında ise muhtemelen hepimizin kulağına geldiği iç aksam, dış ünite ve hava filtrelerinin temizlik kontrolüdür.

Servis personeli iç ve dış üniteyi özel ilaçlı deterjan ile yıkayıp temizler, elektrik tesisatı, otomat, elektrik kablo bağlantı uçları, voltaj – akım değerlerini ve soket bağlantılarının kontrol eder, klima suyunun dışarı verildiği drenaj tavası ve hattını, tüm fan ve pervanelerini temizleyerek teslimatı yapar.

Kayseri Klima Bakımı

Klimalarınızın parça ve kullanım ömrünü uzatmak, enerji tasarrufu ile optimum verim elde etmek, uzun yıllar ilk günkü kalitesi ile çalışmasını sağlamak ve ortamınızın havasını temiz tutmak için, klimalarınızın yıllık bakım ve kontrollerinin düzenli olarak mutlaka yaptırılmasını önermekteyiz.

Mevsim geçişlerinde, Kayseri Klima Servisleri tarafından, uzmanlarca yapılması gereken, kapsamlı bakımlardır. Kayseri Klima Bakım daha detaylı olduğu için bilgi, yeterlilik ve tecrübe gerektirmekte bu nedenle de işinin ehli olan Kurumsal servislerce yapılması gerekmektedir.

 

TÜM KLİMA MODELLERİ İÇİN BAKIM, ONARIM, TEMİZLİK VE MONTAJ HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR

Kayseri Arçelik Klima Servisleri Kayseri Beko Klima Servisleri
Kayseri Bosch Klima Servisleri Kayseri Alarko Klima Servisleri
Kayseri Daikin Klima Servisleri Kayseri Mitsubishi Klima Servisleri
Kayseri Panasonic Klima Servisleri Kayseri LG Klima Servisleri
Kayseri Toshiba Klima Servisleri Kayseri Hitachi Klima Servisleri
Kayseri Kayserig Klima Servisleri Kayseri Airfel Klima Servisleri
Kayseri Siemens Klima Servisleri Kayseri Demirdöküm Klima Servisleri

Klima Servisleri Kayseri Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.