Kars Beko Teknik Servisleri

Beko Kurumsal Servis   Kars Merkez

Teknik servis hizmetlerini daha ileriye taşıyan Beko şirketi her koşulda müşterileri tarafından ulaşılmak istiyor. Bunu sağlamak için de ülke genelinde oldukça büyük yatırımlar yaparak gerekli alt yapıyı oluşturan şirket, en seçkin ve kaliteli hizmet veren servis ekipleri ile yoluna devam ediyor. Gün içinde Beko Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde meydana gelen arızalar için güvenilir hizmet veren Beko Yetkili Teknik Servis ekipleri ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Arızalara müdahala etmek üzere, her türlü teknik ekipmana ve yılların verdiği bilgi birikimine sahip olan ekiplerimiz, en zorlu arızaları bile kısa sürede onarıyor. Beko ürün arızalarında Kars Beko Tekinik Servislerine sonuna kadar güvenebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir onarım yapan ekiplerimiz istediğiniz zaman hizmete hazırdır.

 

Kars Kaliteli ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Şirket politikası olarak her zaman kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya ürünleri imal eden Beko, Müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına karşılık vermek istiyor. Sağlamlığı ile uzun yıllar kullandığımız bu ürünler bazen beklenmedik durumlar karşısında arızalanabilir. Servis hizmetlerini sunarken özellikle kaliteli ve güvenilir ekipler ile çalışan Beko şirketi, gün içinde size bir telefon kadar yakındır. Kars Beko Tekinik Servisleri cihazlarınızda meydana gelen bütün arızaları garantili bir şekilde onarıyor.

İşini severek yapan usta bir kadroya sahip olan servisimiz tek bir ürüne bağlı kalmadan bütün Beko Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerini sağlam bir şekilde onarıyor. Arızaların çözümü konusunda Kars Beko Tekinik Servislerine sonuna kadar güvenebilirsiniz. Tamiratları sırasında orijinal yedek parça kullanan ekiplerimizin yaptığı her işlem garantilidir.

Kars 7/24 Kesintisiz Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Beko şirketi Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerini satışa sunduktan sonra bunları belli bir garanti süresi ile evlerinize getiriyor. Müşterilerine karşı sorumluluk bilinci ile hareket eden şirket, garanti süresi boyunca ürünlerde meydana gelen her türlü arıza için ücretsiz teknik servis hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin her il ve ilçesinde Yekili Servis Ağını kurmayı başaran şirket, size sadece bir telefon mesafesindedir. Kaliteli ve sağlam onarım yapan Kars Beko Teknik Servislerini arayarak Beko Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde meydana gelecek arızalar için görüşebilirsiniz.

Adresinizi alan servis elemanı en yakın servis aracını adresinize yönlendirir. Kesintisiz bir şekilde çalışan bu hizmet ağı, en zor arızaların bile üstesinden gelmeyi başarıyor. teknicservis.com sitesine giriş yaparak Kars Beko Tekinik Servis Numaralarına ulaşabilirsiniz.

Beko Kars Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.