Kars Arçelik Teknik Servisleri

Arçelik Kurumsal Servis   Kars Merkez

İnsan hayatını kolaylaştırmak adına oldukça kullanışlı ve sağlam elektronik eşyalar üreten Arçelik şirketi, üretim bandından çıktıktan sonra müşterilerine sattığı her Beyaz Eşya ve elektronik cihaz için belli bir garanti süresi sunuyor. Bu zaman zarfında her hangi bir arıza veren cihazınızı Kars Arçelik Yetkili Teknik Servislerine teslim edebilirsiniz. Alanında oldukça yetenekli ve bilgili bir usta ekibine sahip olan servisimiz, karşınıza çıkacak bütün arızaların onarım noktasında bir numaralı çözüm ortağınız olacaktır.

Kaliteli ve güvenilir tamiratlar yapan servis ekipleri, gün içinde arzu ettiğiniz her an hizmete hazırdır. Orijinal yedek parça ve malzeme garantisi de veren Kars Arçelik Teknik Servisleri her türlü teknik donanıma sahiptir. Kesintisiz hizmet veren servis ekiplerine ulaşmak için teknicservis.com sitesine giriş yapabilirsiniz.

Kars’da Kaliteli Ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Arçelik markası adı altında üretilen bütün elektronik cihazlar belli bir kullanımdan sonra arıza verebilir. Eğer cihazınız garanti kapsamı içindeyse, kaliteli ve güvenilir servis hizmeti sunan Kars Arçelik Teknik Servisleri ile iletişime geçip gerekli tamiratı yaptırabilirsiniz. İşinde uzman ve yetenekli ustalar tarafından hizmet veren ekiplerimiz bütün arızalarınızı kısa sürede giderecektir.

Bozuk olan ürünlere yaklaşırken, Arçelik şirketi tarafından şart koşulan teknik ekipman kullanılır. Bu konuda oldukça hassas olan servis çalışanları kaliteli ve güvenilir bir tamirat yapmak için ellerinden geleni yapar, tamir edilen her ürün için ekstra garanti sunan Kars Arçelik Özel Servislerine arızalı ürünlerinizi büyük bir gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Kars’da 7/24 Kesintisiz Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Kalite standartlarına uygun bir şekilde tamiratlar yaparken, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam eden Arçelik Teknik Servisleri, üzerine düşen sorumluluğu yerine getiriyor. Kesintisiz servis hizmeti vermenin önemli olduğunu bilen Kars Arçelik Teknik Servisleri gün içinde size sadece bir telefon kadar uzaktır. Tek bir ürün için değil, Arçelik markası adı altında üretilen bütün elektronik ürünler için tamirat hizmeti sunan Kars Arçelik Teknik Servis Numaralarına ulaşmak için teknicservis.com sitesine giriş yapabilirsiniz. Garantili onarımlar yaparak müşterilerinden takdir alan servis ekiplerimiz size her an hizmet veriyor. Telefonun diğer ucunda bekleyen servis çalışanı ile görüşüp destek alabilirsiniz. Gezici servis aracı ile de müşterilerine ulaşan Kars Arçelik Teknik Servisleri kesintisiz hizmetin adresi olmak istiyor.