İstanbul Vestel Teknik Servisleri

Vestel Kurumsal Servis   İstanbul Merkez

Türkiye’de kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya ürünleri imal eden en köklü şirketlerden biri de Vestel’dir bu konuda sürekli bir gelişim ve araştırma içinde olan şirket, insan hayatını daha konforlu ve ergonomik bir hale getirmek için aralıksız çalışıyor. Aynı özenle teknik servis hizmetlerini de sunmak isteyen Vestel şirketi, ülkemizin her il ve ilçesinde araştırma yaparak, işini en sağlam ve kaliteli yürüten teknik servis kadrolarını hizmet ağına ekliyor.

Bu seçkin ekiplerden olan İstanbul Vestel Teknik Servisleri arızaların üstesinden gelebilmek için her türlü teknik ekipmana ve donanıma sahiptir. Bozulan ürün parçaları bire bir orijinal yedek malzemeler ile değişen servisimize her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Teknicservis.com sitesine giriş yaparak size en yakın servis kadrosuna ulaşmanız mümkündür.

İstanbul Vestel Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Kullanışlı elektronik ev ürünleri ile hayatımıza rahatlık ve konfor getiren Vestel şirketi, kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri imal etmek için teknolojinin bütün nimetlerinden sonuna kadar yararlanıyor. Her geçen gün daha başarılı satış rakamları elde eden şirket, üretim bandından çıkan gelişmiş ürünleri hem yurt içinde hemde yurt dışında kullanıcılarla buluşturuyor.

Her açıdan ergonomik olan bu cihazlar arızalandığı zaman işini sağlam yapan teknik servis ekipleri ile görüşmeniz sizin için en doğrusu olacaktır. Bu alanda kendini ispatlayan İstanbul Vestel Özel Teknik Servisleri bütün arızaları başarılı bir şekilde tamir ederek bozulan cihazı ilk günkü sağlam haliyle size teslim ediyor. İşini severek yapan servis elemanlarımıza gönül rahatlığı ile bozulan Vestel marka ürünleri teslim edebilirsiniz.

İstanbul Vestel 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri imal ederken kullanıcı beklentilerine göre hareket eden Vestel şirketi, bu sayede daha ergonomik ve kullanışlı cihazlar imal etmeyi başarıyor. Günlük hayata rahatlık ve konfor getiren bu cihazlar, bazen elektrik akımında oluşan voltaj dengesizliği bazen de hatalı kullanıma bağlı olarak bozulabilir. Bu gibi durumlar karşısında işini garantili yapan İstanbul Vestel Teknik Servisleri size her türlü teknik servis ve bakım hizmetini sunmaya hazırdır.

Orijinal yedek malzemeler kullanarak onarım yapan servis kadromuz, kesintisiz bir iletişim hattına sahiptir. Beklenmedik arıza durumlarında teknicservis.com sitesine giriş yaparak adresinize en yakın servis numarasına ulaşabilirsiniz. Kullanıcı odaklı çalışmalarımız ile her an yanınızda olmaya hazırız.

 

Vestel İstanbul Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.