İstanbul Samsung Teknik Servisleri

Samsung Kurumsal Servis   İstanbul Merkez

Dünya teknoloji devi Samsung, ürettiği Beyaz Eşya ve diğer elektronik ev ürünleri ile insan hayatını daha kaliteli yaşam standartlarına kavuşturuyor. Ülkemizde son yıllarda yaptığı yatırımlar ile büyük satış rakamlarına kavuşan şirket, istikrarlı büyümesine devam ediyor. Kullanımı basit ve anlaşılır olan ürünler, günlük hayata katkı sağlayarak kullanıcıya konfor sunuyor.

Satış sonrası hizmetleri de aynı özenle sunmaya kararlı olan şirket, İstanbul’da işini en sağlam ve güvenilir yapan servis kadrolarını hizmet ağına ekliyor. İstanbul Samsung Teknik Servisleri aktif olarak kullandığınız cihazların arızalanması durumunda size en iyi hizmetleri kesintisiz sunmaya hazır. Her hangi bir arıza durumunda teknicservis.com sitesi üzerinden yaşadığınız bölgedeki güvenilir ekibe ait telefon numaralarına ulaşabilir ve hak ettiğiniz kaliteli hizmetleri alabilirsiniz.

İstanbul Samsung Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Üretim aşamasında teknolojinin sunduğu her türlü yenilikten sonuna kadar faydalanan Samsung şirketi, ortaya çıkan sağlam, kullanışlı ve ergonomik Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri ile kullanıcı beklentilerini eksiksiz karşılamayı başarıyor. Severek kullandığınız bu ürünlerde zamanla bazı teknik yada mekanik arızalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmetini veren ekiplerle görüşmenizi öneriyoruz.

İstanbul Samsung Teknik Özel Servisleri uzun yıllar boyunca bu alanda çalışmanın verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile her türlü sorunun üstesinden kısa zamanda gelmeyi başarıyor. Hem iş yerinde hemde adresinize gezici servis aracıyla gelerek garantili onarım yapan ekiplerimize gönül rahatlığı ile bozulan Samsung ev ürünlerini emanet edebilirsiniz. Tamir edilen arızalı ürün ilk günkü çalışma performansı ile size teslim ediliyor.

İstanbul Samsung 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Yayın hayatına başladığı günden beri sektörün en seçkin servis ekiplerini hizmet ağına ekleyerek büyümeye devam eden teknicservis.com ailesi, günün her saatinde başarılı kadroları ile destek sunmaya hazırdır. Müşteri memnuniyeti ve güvenini her şeyin üzerinde tutarak çalışmalarına aralıksız devam eden sitemiz, arıza veren cihazların garantili tamiri için en yakın çözüm ortağınız olmak istiyor. Günümüz koşullarına uygun teknik özellikler ile üretilen Samsung Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde elektrik akımında oluşan ani voltaj değişimleri yada hatalı kullanıma bağlı olarak can sıkıcı arızalar ortaya çıkabilir.

İstanbul Samsung Teknik Servisleri ister garanti kapsamında olsun ister olmasın bozulan cihazı uygun teknik donanımlar ile onarıyor. Arızalı üründeki sorunlu parçayı tespit ettikten sonra orijinal yedek malzemeler kullanarak tamirat yapan ekiplerimize her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz.

 

Samsung İstanbul Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.