1 ve 5 Arasında Oy Vererek Memnuniyet Derecenizi Bildirebilirsiniz.

İstanbul LG Teknik Servisleri

LG Yetkili Servisi   İstanbul Merkez

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden biri olan LG, ürettiği her türlü elektronik cihaz ile insan hayatına katkı sağlamaya devam ediyor. Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri sektörüne giriş yaptığından beri, giderek daha yaygın hizmetler sunan şirket, satış sonrasında da bakım, tamir ve montaj işlerini başarılı ve güvenilir servis ekipleri aracılığı ile yürütmeye kararlı. Teknolojik açıdan emsallerine göre her zaman bir adım önde olan LG marka ürünler, kolay ve anlaşılır yapıları ile büyük konfor sağlıyor.

Aktif olarak kullandığınız cihazlarda uzun vadede bazı teknik, mekanik yada yazılımsal sorunlar baş gösterebilir. Bu gibi durumlarda alanında deneyimli çalışanlar tarafından idare edilen LG İstanbul Teknik Servisleri ile görüşmenizi öneriyoruz. Garantili bakım ve tamir desteğini gün boyu kesintisiz sunan ekipler, her onarım için ekstra garanti sunuyor. Arızalı üründeki asıl sorunu tespit eden servis elemanları LG tarafından üretilen orijinal yedek malzemeleri kullanarak onarımı tamamlar. Her ihtiyaç anında LG İstanbul Teknik Servisleri size bir telefon mesafededir.

İstanbul LG Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan teknicservis.com ailesi, yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana sektörün gözde servis ekiplerini sizler için bir çatı altında toplamaya devam ediyor. En zorlu ve karmaşık arızaların bile üstesinde kısa zamanda gelecek şekilde eğitimli olan ekiplerimize her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Şu ana kadar ele aldığı tüm arızalı LG ev ürünlerini tamir ederek kendini ispatlayan LG İstanbul Teknik Servisleri işini sağlam ve kaliteli yürüten çalışanlara sahiptir.

Sadece bir model ve ürün için değil. Markaya ait her türlü Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünü arızasında ekiplerimizle iletişime geçerek hak ettiğiniz garantili tamir desteğini alabilirsiniz. Teknik bakımdan donanımlı olan servislerimiz, arızalı cihazı garantili onardıktan sonra ilk günkü çalışma performansı ile sizlere teslim ediyorlar. LG İstanbul Teknik Servisleri gönül rahatlığı ile bozulan cihazları emanet edebilirsiniz.

İstanbul LG 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Günlük hayatı eskisine oranla daha kaliteli ve yaşanır hale getirmeyi başaran LG Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde uzun vadede elektrik akımındaki ani voltaj değişimleri yada hatalı kullanıma bağlı olarak bazı teknik veya mekanik arızalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda günün her anında  7/24  hizmet sunan LG İstanbul Teknik Servisleri ile görüşmeniz en doğrusu olacaktır. Her türlü arıza ile baş edecek şekilde eğitim alan servis elemanları arızayı uygun teknik ekipmanları yerinde kullanarak tespit ederler.

Kaliteli yedek malzemeler eşliğinde onarımı tamamlayan servis çalışanları bozuk ürünü ilk aldığınız gibi sağlam haliyle size teslim ediyorlar. Hem iş yerinde hemde adresinize gezici servis aracıyla gelerek bakım, tamir, montaj ve cihaz temizliği işlerini 7/24 sunan ekiplerimiz, kullanıcı beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başarıyorlar. LG İstanbul Teknik Servisleri her türlü arızanın garantili tamirinde en yakın çözüm ortağınız olacak.

 

LG İstanbul Servis Noktaları

Yetkili ve Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İstanbul LG Teknik Servisleri ve Markaya ait Ürünler

İstanbul LG Bilgisayar Teknik Servisleri İstanbul LG Kahve Makinesi Teknik Servisleri
İstanbul LG Su Isıtıcı Teknik Servisleri İstanbul LG Ütü Teknik Servisleri
İstanbul LG Tost Makinesi Teknik Servisleri İstanbul LG Klima Teknik Servisleri
İstanbul LG Sebil Teknik Servisleri İstanbul LG Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servisleri
İstanbul LG Fırınlı Ocak Teknik Servisleri İstanbul LG Halı Yıkama Makinesi Teknik Servisleri
İstanbul LG Buhar Jeneratörlü Ütü Teknik Servisleri İstanbul LG Gurme Çay Makinesi Teknik Servisleri
İstanbul LG Buz Dolabı Teknik Servisleri İstanbul LG Bulaşık Makinesi Teknik Servisleri
İstanbul LG Televizyon Teknik Servisleri İstanbul LG Fırın Teknik Servisleri
İstanbul LG Ocak Teknik Servisleri İstanbul LG Kombi Teknik Servisleri
İstanbul LG Lcd Televizyon Teknik Servisleri İstanbul LG Elektrik Süpürgesi Teknik Servisleri
İstanbul LG Ankastre Teknik Servisleri İstanbul LG Saç Kurutma Makinesi Teknik Servisleri
İstanbul LG Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servisleri İstanbul LG Su Arıtma Cihazı Teknik Servisleri
İstanbul LG Su Pınarı Teknik Servisleri İstanbul LG Kuzine Fırın Teknik Servisleri
İstanbul LG Midi Fırın Teknik Servisleri İstanbul LG Kurutma Makinesi Teknik Servisleri
İstanbul LG Derin Dondurucu Teknik Servisleri İstanbul LG Bakım Onarım Teknik Servis Personelleri