İstanbul Klima Servisi

Klima Servisleri Kurumsal Servis   İstanbul Merkez

Sıcak havaların başlaması ile birlikte konforlu ve serin bir yaz geçirmek için kullanılan klimaların her geçen gün kullanım sıklığı artmaktadır. Üstelik hem soğutma, hem de ısıtma yapabilmesi sayesinde ihtiyaçlarınız için birden fazla cihaz kullanmak zorunda kalmanız söz konusu olmayacak, bu ihtiyaçlarınızı bir cihaz ile giderebilmeniz mümkün olacaktır. Yaşam alanlarınızı ısıtmak ve soğutmak için kullandığınız cihazlarınızı ihmal etmemeniz gerekiyor. Elektrik aksamındaki yanlış bağlantılar, düşük ve yüksek voltaj akımı ve kullanım sırasında yapılan hatalar sebebiyle zaman içerisinde klimaların performansında düşüşler ve bazı arıza durumları söz konusu olabilmektedir.

İstanbul Klima Servisleri, klima ile ilgi arıza ve bakım konularında klimanızın markası ve modeli fark etmeksizin sizlere 7/24 hizmet için çalışmaktadır. Klima Montajı, Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Kart Tamiri, Klima Gaz Dolumu ve Klima ilgili her türlü arıza durumlarında kesintisiz servis desteği sunulmaktadır. İstanbul Klima Servislerinde montajla alakalı söküm takım yer değiştirme işlemlerini akla gelebilecek tüm montaj işlerini profesyonel ekiplerle uygun fiyatlara alma imkânı bulacaksınız.

İstanbul Klima Servisi

Hem yaz hem de kış mevsimlerinde sıkça kullanılan Klima modelleri, yaşadığımız ortamın ideal hava sıcaklığı koşullarına gelmesinde büyük role sahiptir. Klima bakımı cihazınızın yüksek verimde çalışmasını sağlarken aynı zamanda ekonomik anlamda tasarruf etmenize yardımcı olur.

Klimanızın montaj işlemleri tamamlandıktan sonra kullanıma başlayabilir, her türlü sorunuz ve sorununuz için İstanbul Klima Servislerini arayabilirsiniz. Bu kuruluşlar TSE Belgesine sahiptir ve ürünleri de belirlenen standartları sağlamaktadır. Montaj, bakım, onarım ve orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Klimalar ile ilgili teknolojik gelişimleri ve değişimleri yakından takip eden bu servisler profesyonel kadrosu ve pratik çözüm önerileri ile müşterilerine yardım etmeye devam ediyor.

İstanbul Klima Montajı

Klimalar iç ve dış üniteden oluşmaktadır. Temiz bir hava akımı oluşturabilme kabiliyeti olmak üzere ses, homojen hava dolaşımı için son derece önemli olan konularda ihtiyacı karşılayabilmesi için eksiksiz bir montaj şarttır.  Duvar tipi, salon tipi ya da seyyar klima montajları yetkili ya da özel servis dışındaki ekiplere yaptırılmamalıdır.

Aksi halde klimanın yanlış yere monte edilmesi söz konusu olabilir, istenen verim ve performans alınmaz. İstanbul Klima Montajı işinde deneyim sahibi uzman teknik ekipleriyle çalışmaktadır. Montaj sırasında garanti şartlarına uyulmaktadır. İstanbul Klima Servisleri klimalarınızın montaj işlerini gönül rahatlığıyla yaptırabileceğiniz seçkin kuruluşlardır.

İstanbul Klima Temizliği

Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için, kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için, klimanızın ömrünü uzatmak için, hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için, enerji tasarrufu sağlamak için klimanızın bakımını yaptırmalısınız.

Klimalarınıza yapılan temizlik işleri ürününüzün motoru veya diğer aksamlarında yanma veya bozulma riskini en aza indirecektir. İstanbul’un tüm ilçelerinde klima bakımı ve temizliği hizmeti veren İstanbul Klima Servislerinde kusursuz temizlik işleri yapılmaktadır. İstanbul Klima Temizliği ihtiyaçlarınız durumunda bizleri her zaman arayabilirsiniz.

İstanbul Klima Bakımı

Klima bakımı yaz ve kış olmak üzere ikiye ayrılır. Mevsim geçişlerinde mutlaka bakım yapılması gerekmektedir. İç ünite kimyasal ilaçlarla yıkanmalıdır. İç ünite fan kanatları mutlaka çok iyi şekilde temizlenmelidir. İç ünite filtresi çok iyi temizlenmelidir. Bağlantı noktaları ve borusu temizlenmelidir.

Dış ünite de alçak ve yüksek basınç kontrolü yapılmalıdır. Gaz ölçümleri yapılmalı, eksik gaz miktarı ilave edilmelidir. Yapılan bu bakımlar sayesinde klimanın performansı artar ve kullanım ömrü uzar. İstanbul Klima Servislerinde her marka klimanıza teknik destek hizmeti ariza montaj ve İstanbul Klima Bakım hizmeti verilmektedir.

 

TÜM KLİMA MODELLERİ İÇİN BAKIM, ONARIM, TEMİZLİK VE MONTAJ HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR

İstanbul Arçelik Klima Servisleri İstanbul Beko Klima Servisleri
İstanbul Bosch Klima Servisleri İstanbul Alarko Klima Servisleri
İstanbul Daikin Klima Servisleri İstanbul Mitsubishi Klima Servisleri
İstanbul Panasonic Klima Servisleri İstanbul LG Klima Servisleri
İstanbul Toshiba Klima Servisleri İstanbul Hitachi Klima Servisleri
İstanbul Samsung Klima Servisleri İstanbul Airfel Klima Servisleri
İstanbul Siemens Klima Servisleri İstanbul Demirdöküm Klima Servisleri

Klima Servisleri İstanbul Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.