İstanbul Beko Teknik Servisleri

Beko Kurumsal Servis   İstanbul Merkez

Ülkemizde üretimini yaptığı Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünler ile iç piyasada gerekli yatırımları yapan Beko şirketi bunun devamında, kendi sınırlarını aşarak bir Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Kaliteli ve sağlam ürünleri ile birçok ülkede satış rekorları kıran marka, Ülkemiz genelinde de her il ve ilçede satış mağazaları ile hizmete devam ediyor. Üretim bandından çıktıktan sonra müşterileri ile buluşan bu ürünler, belli bir garanti süresi ile evlerimize giriyor.

Garanti kapsamında arıza veren Beko Beyaz Eşya ve elektronik cihazlarınız için günün her saati hizmete hazır olan İstanbul Beko Teknik Servisleri ile görüşüp sağlıklı bir onarım hizmeti alabilirsiniz. Size sadece bir telefon mesafesinde olan Teknik Servis Numaralarına ulaşmak için teknicservis.com sitemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Garantili ve başarılı tamiratlar İstanbul Beko Teknik Servislerinin işidir.

İstanbul Kaliteli Ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Sağlam ve uzun ömürlü Beko Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri, bazen yılların verdiği yorgunluk bazen de elektrik voltajında meydana gelen dengesizlikten dolayı arıza verebilir. Bu gibi durumlarda size en yakın İstanbul Beko Özel Kurumsal servisleri ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Çünkü alanında uzman bir ekibe ve yılların verdiği bilgi birikimine sahip olan becerikli usta ekibimiz tüm arızaların üstesinden çabucak gelmektedir.

Gerekli onarımları yaparken arızaların kaynağı olan malzemeleri, Beko firması tarafından üretilen orjinal yedek parçalar ile değişen İstanbul Beko Teknik Servisleri bu sayede cihazınızı daha uzun bir süre sağlıklı şekilde kullanmanızı sağlıyor. Arızalara yaklaşırken her türlü teknik ekipmanı yerinde kullanan ekiplerimize arızalı tüm Beko ürünlerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

İstanbul 7/24 Kesintisiz Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Dünya markası olan Beko, müşteri memnuniyeti odaklı bir servis ağı oluştururken her türlü teknik servis hizmetinin kesintisiz bir şekilde sağlanmasını istiyor.  Bu konuda yaptığı olumlu çalışmalar ile giderek daha çok takdir alan şirket, ülke genelinde en sağlam işçilik ve garantili onarım yapan servis ekipleri ile yoluna devam ediyor. Günün her saatinde hizmete hazır olan İstanbul Beko Teknik Servisleri ile görüşüp cihazınızda meydana gelen arızalar için destek alabilirsiniz.

Gezici servis aracı ile de müşterilerine her zaman hizmet veren Teknik Servis ekibimiz, verilen adrese kısa zamanda gelerek gerekli tamiratı sıcağı sıcağına yapacaktır. İster garanti kapsamında olsun ister olmasın İstanbul Beko Teknik Servisleri yaptıkları her onarım için belli bir garanti vermektedir. Kesintisiz hizmete veren ekiplerimiz size sadece bir telefon mesafesindedir.

Beko İstanbul Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.