İstanbul Arçelik Teknik Servisleri

Arçelik Kurumsal Servis   İstanbul Merkez

İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir metropolde teknik servis hizmeti vermek için oldukça donanımlı ve çalışkan bir servis ağına ihtiyaç olduğunun farkındayız. Bu bağlamda çalışmalarımıza devam ederken, işini severek yapan firmalar ile iletişim kurmaya çalışıyoruz. Her geçen gün servis ağını biraz daha genişleten teknik servis ekiplerimiz sizlere, bu bölge içinde faaliyet gösteren deneyimli arçelik servislerini hemde Özel arçelik servislerini sunuyor. Birinci önceliğimiz olarak müşteri memnuniyetine önem veren servisler ile sizleri buluşturma gayretindeyiz. Arçelik Özel ve Kurumsal servisleri için sitemizde bulunan iletişim bilgilerini arayarak size en yakın Kurumsal servise ulaşabilirsiniz. Anlaşmaya vardığımız firmaların gerekli bilgi birikimi ve teknik donanıma sahip olmasına çok özen gösteriyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet alması bizim için çok önemlidir. Bünyemizde bulunan Arçelik Teknik Servis Numaralarına ulaşmak için site içerisinde küçük bir gezintiye çıkmanız yeterli. Ev ve iş yerlerinizde uzun yıllardır kullandığınız her türlü Arçelik Beyaz Eşyalarınız beklenmedik bir arıza verdiği zaman, konusunda uzman ve deneyimli ekiplerimiz ile sizi anında bir araya getirip çözüm ortağınız olmaya çalışıyoruz.

İstanbul’da 7/24 Kesintisiz Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Arçelik Markası altında üretilen, Termosifon, Buzdolabı, Fırın, Derin Dondurucu, Klima, Kombi, Çamaşır Makinesi, Aspiratör, Mikrodalga Fırın, Su Arıtma Cihazı, Elektirikli Süpürge, Set Üstü Ocak ve Televizyon gibi cihazlarınızdan biri arızalandığı zaman bizi gönül rahatlığı ile arayarak gerekli teknik servis desteğini alabilirsiniz. Günün her saatinde teknicservis.com ekipleri sizlere hizmet sunmak için hazırdır.

 

Arçelik İstanbul Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.