Iğdır Bosch Teknik Servisleri

Bosch Kurumsal Servis   Iğdır Merkez

Türkiye’nin her bölgesinde çalışma yaparak kaliteli ve güvenilir teknik servis kadrolarını sizler için aynı çatı altında toplamaya devam ediyoruz. Şu ana kadar yaptığı sağlam ve garantili onarımlar ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Iğdır Bosch Teknik Servisleri markaya ait bütün Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerini başarılı bir şekilde onarıyor.

Bunun yanı sıra Bosch klima, kombi, termosifon ve şofben arızalarını da orijinal yedek parça desteği ile tamir eden ekibimize her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Ergonomik bir dille dizayn edilen teknoloji harikası Bosch marka ürünler arızalandığı zaman işinden anlayan servis ekipleri ile görüşmenizi öneriyoruz. Bu sayede garantili onarılan cihazınızı daha uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Iğdır Bosch Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Kalite standartlarına uygun bir şekilde tasarlanan ve teknoloji harikası fabrikalarda üretilen Bosch Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri ergonomik yapıları sayesinde kullanıcıların yoğun ilgisini görüyor. Hem yurt içinde hemde yurt dışında elde ettiği satış rakamları ile sektörde ne kadar başarılı olduğunu ispatlayan Bosch markası, satış sonrasında da gerekli teknik servis hizmetini sağlayarak müşteri memnuniyetini en üstte tutmakta kararlı.

Türkiye’nin her bölgesinde çalışma yaparak işini sağlam ve kaliteli yapan servis ekiplerini hizmet ağına ekleyen Bosch şirketi, her arıza durumunda size bir telefon kadar yakındır. Iğdır Bosch Yetkili Teknik Servisleri ürün arızalarını tamir ederken yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyimle yerinde tespitler yapar. Gönül rahatlığı ile bozulan Bosch ürünleri servisimize teslim edebilirsiniz.

Iğdır Bosch 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Kullanıcıların en çok tercih ettiği Beyaz Eşya markalarında biri olan Bosch, ergonomik ve kullanışlı Beyaz Eşya modelleri ile günlük hayattaki en büyük yardımcımız haline geliyor. Kaliteden ödün vermeden üretilen Bosch elektronik ev ürünleri sadece ülkemizde değil. Dünya’nın birçok ülkesinde insanların öncelikli tercihi oluyor. Bu başarılı yükselişini her alanda devam ettirmeye kararlı olan Bosch markası, satış sonrasında teknik servis hizmetlerini de sağlam bir şekilde sunmak niyetinde.

Iğdır Bosch Özel Teknik Servisleri markanın ürettiği bütün Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinin arıza vermesi durumunda garantili onarım hizmeti ile kullanıcılara destek vermeye hazırdır. Teknicservis.com sitesine giriş yaparak servis numarasına ulaşabilirsiniz.

 

Bosch Iğdır Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.