Servis Telefon Numarası 0344 847 5454
Servis Telefon Numarası
0344 847 5454

Hatay LG Teknik Servisleri

LG Kurumsal Servis   Hatay Merkez

Günlük hayatı eskisine göre daha kaliteli yaşan standartlarına kavuşturan LG Beyaz Eşyalar ve Elektronik ev ürünlerinde elektrik akımında oluşan ani voltaj değişimleri ya da hatalı kullanıma bağlı olarak bazı teknik ya da mekanik sorunlar meydana gelebilir. Hatay LG Teknik Servisleri yılların tecrübesi, usta personel kadrosu uygun yedek parça ve ekipman ile hizmet vermektedir.

Evlerimize giren cihazlarda ortaya çıkan her türlü arıza durumlarında güvenilir ve garantili iş yapma prensibi ile çalışan bu kuruluşlarla görüşmenizi öneriyoruz. Son derece deneyimli bir teknik kadroya sahip olan bu kuruluşlardan çözüm odaklı ve güvenilir bir şekilde onarım ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Yıllık bakım gerektiren klima ve diğer cihazlarınızın periyodik bakımlarını da gönül rahatlığıyla oldukça ekonomik bir fiyata yaptırabileceğiniz bu servislerin iletişim numaralarına teknicservis.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Hatay LG Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Teknolojinin gelişimiyle birlikte sürekli yeni cihazlar üreten LG şirketi, dayanıklı, ergonomik, sağlam ve tasarım harikası ürünleriyle rakiplerine göre daha çok tercih ediliyor. Her ne kadar kaliteli ve sağlam bir yapıya sahip olsalar da bu ürünler yıllar içinde uzun süreli kullanıma bağlı olarak mekanik ya da teknik arızalar verebilir.

Tüm LG Marka cihazlara yönelik arıza, keşif, montaj, bakım, garanti ve aksesuar satış hizmetleri Hatay LG Özel Teknik Servislerinde sunulmaktadır. Olası bir arıza ya da bakım durumunda gönül rahatlığıyla cihazlarınızı teslim edebileceğiniz alanında uzman eğitim belgeli teknisyenler klimalarınızın yıllık periyodik bakımlarını ve temizlik işlerini de özenle yapıyorlar.

Hatay LG 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Teknolojik anlamda en yeni ve en faydalı Beyaz Eşya ve Elektronik Cihaz üreterek bu sektörde lider konumunda olan LG Markası ürettiği cihazların arkasında duran yapısıyla dikkat çekmektedir. Beyaz Eşya ve Elektronik cihazların dev üreticisi konumundaki LG ürünleri hayatımızı kolaylaştırıp bizlere konfor sağlarlar. Bozulmaları hayatımız da zorluklara sebebiyet verir.

Alanında uzmanlaşmış eğitimli teknik ekip tarafından ve orijinal yedek parçalar kullanılarak gerekli bakım ve onarım hizmetlerinde Hatay LG Yetkili Teknik Servisleri ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Çözüm odaklı çalışan bu ekipler meydana gelecek her türlü arıza ve aksaklığı çok kısa sürede en iyi şekilde çözebilecek bilgi ve deneyime sahiptirler.