Hatay Klima Servisi

Klima Servisleri Kurumsal Servis   Hatay Merkez

Klimalar insanların daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamların havasını soğutan, nemini alan, isteğe bağlı olarak ısıtan toz ve partikülleri filtre eden cihazlardır. Konutlardan araçlara, işyerlerinden eğitim mekanlarına kadar tüm alanlarda kullanılmaktadırlar. Bu cihazların yılda en az iki kez bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Aksi takdirde klimaların tam kapasite ile çalışması mümkün olmayabilmektedir. Hatay Klima Tamiri hakkında bilgiler edinmeniz sayesinde cihazınızı daha uygun koşullarla kullanabilmeniz daha uzun süre kullanmanız anlamına geleceği gibi enerji tasarrufu sağlayabilmeniz açısından da çok önemlidir.

Bu cihazlarda oluşabilecek her türlü arıza, bakım, montaj ve temizlik işlemleri durumunda Hatay Klima Servisleri donanımlı teknik ekibi ile sorunlarla bir daha karşılaşmamanız üzere garantili hizmet verirler. Hızlı ve güvenilir iş yağma prensibi ile çalışan bu ekiplere sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Hatay Klima Servisi

Hatay Klima Servisinde her marka klima ve model klimalarınız için, klima bakımı, klima tamiri ve klima temizliği klima montajı alanlarında hizmet verilmektedir. Klimanızda meydana gelebilecek her türlü arıza ve bakım talebi için sizlerden gelen klima arıza taleplerine 7 gün 24 saat çağrı merkezi desteği sunulmaktadır.

Uzman kadrosu ile yıllardır Hatay’da ve tüm ilçesinde servis hizmeti veren ve dayanıklı tüketim mallarınızın güvencesi olan Hatay Klima Servisleri sizlere daha iyi hizmet vermek için teknoloji ile uyumlu, yeniliğin imkanlarını sonuna kadar kullanarak servis uygulamalarında güven ve kalite sunuyor. En hızlı ve yerinde müdahalelerle klimanızın ilk günkü gibi çalışmasını ve tasarruf etmesini sağlıyor.

Hatay Klima Montajı

Klimayı evin neresine monte ettireceğinize dikkat etmeniz lazım. Klimanın altında elektrikli bir cihaz bulunmamalı, ısı ve su buharına maruz kalmamalı, duvar klimayı taşıyacak sağlamlıkta olmalı. Klimanızın kapasitesi ile kullanacağınız ortamın uyumlu olması dilediğiniz konforu yakalayabilmeniz bakımından önemlidir.

Mekânın ihtiyacından daha küçük bir klima almanız dilediğiniz verimliliği alamamanıza ve yetersiz ısıtma ya da soğutmaya neden olacaktır. Hatay Klima Montaj işlemleri de klimanın ve mekânın durumuna göre en uygun şekilde yapılmalıdır. Hatay Klima Servisleri bu alanda size en verimli ve en ekonomik montaj hizmeti almanız konusunda yardım sağlamaktadır.

Hatay Klima Temizliği

Klimalar her ne kadar klima sahipleri tarafından kendi imkanları ile temizlenmeye çalışılsa da bunun uzun vadede yeterli olduğu söylenemez. Yoğun bir şekilde ve uzun vakitlerce çalıştırılan klimalar haliyle havadaki toz ve yıpranma nedeniyle Hatay Klima Temizliğine ihtiyaç duymaktadırlar. Öncelikle klima marka ve modeline göre usulüne uygun olarak ön kapağı açılmalı ve sabitlenmelidir. Klimanın kapağının nasıl açıldığına dikkat etmeniz önem arz eder.

Tazyikli su ve özel hijyen sağlayan ilaçlarla temizlik işleri yapılmalıdır. Hatay Klima Servislerinden klimalarınızın an sağlıklı ve hijyenik temizliği konusunda servis desteği almanız durumunda yapılan işleme garanti verilmektedir.

Hatay Klima Bakımı

Yaşam kalitemizi artıran Klimalar hayatımızı kolaylaştırıp konfor sağlayan cihazlardır. Teknolojik gelişim ve değişimler ile her geçen gün yeni modelleri çıkan bu cihazların düzenli aralıklarla genel bakımlarının yapılması gerekmektedir. Özellikle bahar ayları klimaların sezona hazırlanması için iyi zamanlardır. Hatay Klima Bakımı yapılan cihazlar daha sağlıklı, uzun ömürlü ve verimli çalışacaklardır. Klimanıza düzenli olarak bakım yaptırmazsanız yuvalanan virüs ve mikroplar üreyerek ortama dağılırlar.

Klimanın içinden geçen havanın miktarı azalacağından verimsiz çalışır. Klimanızın gaz basıncı etkilendiğinden performansı düşer ve enerji sarfiyatı artar. Klimanızda hoş olmayan kokular oluşur. Bakım ve onarım işlerini uzman ekipleriyle yapan Hatay Klima Servisi ile görüşerek klimalarınız için ey uygun bakım hizmetini alabilirsiniz.

 

TÜM KLİMA MODELLERİ İÇİN BAKIM, ONARIM, TEMİZLİK VE MONTAJ HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR

Hatay Arçelik Klima Servisleri Hatay Beko Klima Servisleri
Hatay Bosch Klima Servisleri Hatay Alarko Klima Servisleri
Hatay Daikin Klima Servisleri Hatay Mitsubishi Klima Servisleri
Hatay Panasonic Klima Servisleri Hatay LG Klima Servisleri
Hatay Toshiba Klima Servisleri Hatay Hitachi Klima Servisleri
Hatay Samsung Klima Servisleri Hatay Airfel Klima Servisleri
Hatay Siemens Klima Servisleri Hatay Demirdöküm Klima Servisleri

Klima Servisleri Hatay Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.