Eskişehir Klima Servisi

Klima Servisleri Kurumsal Servis   Eskişehir Merkez

Klima, bir ortamdan ısı çekmek, fazla nemi alıp ortama taze hava sağlamak için tasarlanmış mekanizmadır. Ev tipi klimalarda hem evin içinde hem de evin dışında çalışan iki cihaz mevcuttur. Bu iki cihaz arasında gidip gelen ve devir daim maddesi olarak kullanılan gaz, dışarıdaki cihazda bulunan bir kompresör aracılığıyla emilir ve sıkıştırılarak sıvılaştırılır.  Her elektronik cihazla olduğu gibi, günlük hayatımızın önemli bir parçası haline gelen klimayı kullanırken de dikkat etmemiz gereken hususlar var.

Bakımları, temizlikleri ve montaj işlerşi düzgün yapılmayan klimalar zaman içerisinde büyük arızalar verebilir. Klimanın filtresini düzenli aralıklarla temizleyin. Tıkanan filtreler enerji sarfiyatını normalden daha fazla artmasına neden olur. Eskişehir Klima Arızalarını alanlında uzman kişilere yaptırmanız gerekiyor. Profesyonel ve deneyimli teknisyen ekibiyle Eskişehir Klima Servisleri her zaman en doğru tamir ve onarım hizmetini almanızı sağlıyor.

Eskişehir Klima Servisi

Her elektronik cihazda olduğu gibi klimalarda da belirli bir kullanım zamanından sonra arıza durumları ile karşılaşılabilir. Eskişehir Klima Servisi bakımı ve tamir gerektiren bu gibi durumlarda yedek parça değişimi ve aksesuar kullanımı söz konusu olur. Soğuk ve sıcak hava koşullarında çalışma prensibine sahip klimalar doğru kullanılmadığı ya da bakımları yapılmadığı takdirde daha çabuk arıza gösterebilirler.

Eskişehir Klima Servisleri,  her marka ve modelin orijinal yedek parça ve aksesuar teminini sağlıyor. Herhangi bir arızada vakit kaybetmeden değişimini yaparak, klima bakım ve onarımın en kısa sürede gerçekleşmesini sağlanıyor.

Eskişehir Klima Montajı

Klima montajı son derece dikkat edilmesi ve titiz davranılması gerekilen bir konudur. Çünkü tüm klimalar çalışma prensibi açısından birbirine benzese de montaj esnasında yapılması gerekenler ve alınan ölçüm değerleri farklılık gösterebilir.

Yeni bir klima aldığınızda, taşınma sırasında ya da ev içinde klima yerini değiştirmek istediğiniz durumda Eskişehir Klima Montaj işlemi gerekir. Dünyanın en iyi klima markalarına ait, zengin yedek parça ve aksesuarlar çeşitleri ile montaj işlemleriniz Eskişehir Klima Servisi tarafında tüm ihtiyaçlarınızı karşılanır.

Eskişehir Klima Temizliği

Klimaların verimli çalışması ve temiz hava üflemesi için belirli aralıklarla Eskişehir Klima Temizliği yapılması gerekir. Temizlenmemeleri durumunda klimalar mekânın hava kalitesi veya ısıtma ve soğutma sistemine olumsuz etki yapmaktadır.

Bu nedenler klimaların özellikle hava giriş-çıkış noktalarının temizliğine özen göstermek gerekir. Eskişehir Klima Servislerinde kondenser ve evaparatörün klima temizleme ilacı ile ve basınçlı su ile temizliği, iç fan pervanelerinin temizliği, hava filtrelerinin temizliği, tüm bağlantılarının kontrolü işlemleri itina ile yapılır.

Eskişehir Klima Bakımı

Mekânın ısıtma ve soğutma ihtiyacının doğru bir şekilde belirlenmesi, klima seçiminde dikkat edilmesi gereken konuların başında geliyor. Klimanın yüksek kapasiteye sahip olması o klimanın doğru klima olduğunu göstermiyor. Sağlıklı klima kullanımında periyodik klima bakımı çok önemlidir.

Klima kullanımından kaynaklı sağlık sorunlarından kaçınmak için klima bakımı yaptırmalısınız.  Periyodik aralıklarla yapılan Eskişehir Klima Bakımı hem sağlığınız hem de elektrik tasarrufu bakımından büyük önem teşkil ediyor. Eskişehir Klima Servislerinden bakım ve diğer işlemler için garantili servis desteği alabilirsiniz.

 

TÜM KLİMA MODELLERİ İÇİN BAKIM, ONARIM, TEMİZLİK VE MONTAJ HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR

 

Eskişehir Arçelik Klima Servisleri Eskişehir Beko Klima Servisleri
Eskişehir Bosch Klima Servisleri Eskişehir Alarko Klima Servisleri
Eskişehir Daikin Klima Servisleri Eskişehir Mitsubishi Klima Servisleri
Eskişehir Panasonic Klima Servisleri Eskişehir LG Klima Servisleri
Eskişehir Toshiba Klima Servisleri Eskişehir Hitachi Klima Servisleri
Eskişehir Samsung Klima Servisleri Eskişehir Airfel Klima Servisleri
Eskişehir Siemens Klima Servisleri Eskişehir Demirdöküm Klima Servisleri

Klima Servisleri Eskişehir Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.