Bolu Beko Teknik Servisleri

Beko Kurumsal Servis   Bolu Merkez

Beko şirketi müşterilerine kaliteli ve sağlam Beyaz Eşyalar üretmeye devam ediyor. Teknolojik tüm gelişmeleri yakından takip eden şirket, imal ettiği her ürünü çağın gereğine uygun olarak kullanışlı ve güncel bir hale getiriyor. Beko Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri satış işleminden sonra belli bir garanti süresi ile evlerimize giriyor. Bu zaman içinde ürünlerde meydana gelecek her hangi bir teknik ve donanım arıza durumunda, Bolu Beko Yetkili Teknik Servisleri ile iletişime geçip arıza hakkında görüşebilirsiniz.

Garanti kapsamındaki ürünler için hiç bir ücret talep etmeyen Kurumsal servis ekipleri ihtiyacınız olduğu her an sizevbir telefon kadar yakındır. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile arızaları onaran ekipler, orijinal yedek parça kullanmaktadır.

Bolu Kaliteli ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Teknik servis hizmetlerini müşterilerine kusursuz bir şekilde sunmaya kararlı olan Beko şirketi bu yönde oldukça emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Yurt içinde en seçkin ve sağlam onarımlar yapan servis ekiplerini bünyesine ekleyen şirket, her il ve ilçede gerekli yatırımları yapmaya devam ediyor. Ev yada iş yerinizde kullandığınız Beko marka Beyaz Eşya ve elektronik cihazlarda meydana gelen her çeşit arıza için gün boyu hizmet veren Bolu Beko Teknik Servislerini arayarak yardım isteyebilirsiniz. Bütün arızaların üstesinden gelebilen servis elemanları bu mağduriyetinizi çok kısa bir zaman içinde giderecektir. Size en yakın Bolu Beko Yetkili Teknik Servis Numarasına teknicservis.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bolu 7/24 Kesintisiz Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri imal ederken kaliteli ve sağlam üretimler yapmaya gayret gösteren Beko şirketi, insan hayatını daha yaşanır ve konforlu bir hale getirmek istiyor. Hem Ülkemiz içinde hemde yurt dışında birçok satış noktası bulunan şirket, elektronik ev ürünleri pazarında Dünya markası olma yolunda ilerliyor. Bu üstün başarısını teknik servis hizmetlerini sunarken de göstermek isteyen şirket, kaliteli ve güvenilir hizmetlerisize kesintisiz birşekilde sunmaya kararlı. Beko Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde meydana gelen arızalar için kesintisiz hizmet veren Bolu Beko Teknik Servisleri ile görüşüp destek isteyebilirsiniz. Adresinizi alan servis elemanı en yakın gezici servis aracını size yönlendirecektir.

 

 

Beko Bolu Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.