Bolu Arçelik Teknik Servisleri

Arçelik Kurumsal Servis   Bolu Merkez

Dünyanın teknoloji devleri arasındaki yerini alan Arçelik grubu gelişen teknolojiyi, daha ergonomik Beyaz Eşya ve elektronik ürünler üretmek için kullanıyor. Bu konuda yaptığı çalışmalar ile Dünya genelinde birçok ödül alan şirket, ülkemizde de ürettiği her cihazın arkasında olduğunu ispatlamak istiyor. Bu yönde yaptığı çalışmalar ile servis ağını genişleten şirket Bolu Arçelik Teknik Servisleri ile bölgedeki tüm Arçelik ürün arızalarını başarılı şekilde tamir etmek niyetindedir.

Evinizde yada iş yerinizde kullandığınız Arçelik marka ürünlerin arızalanması durumunda işini sağlam ve garantili yapan Bolu Arçelik Teknik Servisleri ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Uzman bir ekibe ve alanında sağlam işler yapan bir usta ekibine sahip olan Bolu Arçelik Teknik Servisleri tüm Arçelik ürün arızalarını başarılı bir şekilde onaracaktır.

Bolu’da Kaliteli Ve Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Teknik servis hizmetini sunarken en önemli yaklaşım hiç kuşkusuz kaliteli ve güvenilir bir onarım yapmaktır. Bu konuda iddialı çalışmalar yapan ve karşılaştığı tüm Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ürün arızasını tamir eden Bolu Arçelik Özel Servisleri size sadece bir telefon mesafesindedir. Ummadık bir anda ortaya çıkan elektrik arızası yada hatalı kullanıma bağlı arızalar için teknik servis ekiplerimiz ile iletişime geçebilir ve her türlü destek talebinde bulunabilirsiniz.

Arızaların sebebi eğer bir yedek parçadan kaynaklanıyorsa bire bir orjinal yedek parça garantisi sunan ekiplerimiz yerinde müdahale ederek bu arızayı kısa sürede onaracaktır. Yaptığı her onarımın arkasında olan Bolu Arçelik Teknik Servisleri garantili onarımlar yaparak sizi bu dertten kurtarıyor.

Bolu’da 7/24 Kesintisiz Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Kesintisiz servis hizmeti ile tüm müşterilerini buluşturmayı başaran Bolu Arçelik Teknik Servisleri her arızanın üstesinden kısa zamanda geliyor. Tek bir telefon ile verilen adrese gelen servis ekipleri, gezici servis aracında hem gerekli teknik donanımı hemde yedek parçalarını bulundurmaktadır. Sıcağı sıcağına yapılan müdahale ile arızayı yerinde tamir eden servis ekibi, müşteri menuniyetini en üst düzeyde tutmak istiyor.

Günün herhangi bir saatinde servis numarasını çevirerek aklınıza takılan bazı kullanım sorunlarını yada arızaları danışabilirsiniz. Garanti süresi dolmadan arızalanan ürünler için Bolu Arçelik Yetkili Teknik Servisleri her an yanınızda olmaya devam ediyor. Bunun dışında arıza veren ve garantisi olmayan Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik cihaz arızaları için de Bolu Arçelik Özel Teknik Servisleri ile görüşebilirsiniz.