Bartın Vestel Teknik Servisleri

Vestel Kurumsal Servis   Bartın Merkez

Şimdiye kadar yürüttüğü bütün projelerde kullanıcı odaklı çalışmalar ile ön plana çıkan Vestel şirketi, imal ettiği kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya ürünleri ile günlük hayata büyük bir kolaylık sunuyor. Üretim aşamasında teknolojinin getirdiği bütün yenilikleri cihazlarına uygulayan şirket, bu sayede müşteri beklentilerini tamı tamına karşılıyor.

İstikrarlı çalışmalarına aralıksız devam ederken bir yandan da ürünlerinde ortaya çıkacak arızalar için hazırlıklı olan Vestel şirketi, seçkin servis elamanlarının oluşturduğu  Bartın Vestel Teknik Servislerine her türlü arızanın çözümünde sonuna kadar güveniyor. Teknik ekipman bakımından eksiksiz olan servis elemanlarımıza gönül rahatlığı ile bozulan cihazları teslim edebilirsiniz. Size en yakın servisimizin iletişim numarası için teknicservis.com sitesine giriş yapmanız yeterlidir.

Bartın Vestel Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya ürünleri imal ederken müşterilerinden gelen önerilere de kulak veren Vestel şirketi, üretim aşamasında tüm yenilikleri ürünlerine uygulamayı başarıyor. Bu sayede üretim bandından inen ergonomik Beyaz Eşya modelleri ile günlük hayatı daha yaşanır hale getiren şirket, teknik servis hizmetlerini de kaliteli ve güvenilir ekipler aracılığı ile yürütmekte kararlı.

Her bakımdan deneyimli olan ve en zorlu arızaları bile kısa sürede tamir etmeyi başaran Bartın Vestel Özel Teknik Servisleri uzun yıllar bu sektörde faaliyet gösteren usta bir kadrodan oluşuyor. Arızaların çözümünde oldukça yetenekli olan ekiplerimize her konuda güvenebilirsiniz. Yaşadığınız bölgede garantili onarım hizmet veren kaliteli ekiplerimize ulaşmak için tek yapmanız gereken Teknik Servis Rehberine giriş yapmaktır.

Bartın Vestel 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri imal ederken, uzun yıllar bu sektörde faaliyet göstermenin verdiği bilgi birikimi ve deneyimi yerinde kullanan Vestel şirketi, üretim bandından çıkan teknoloji harikası elektronik ev ürünlerini Türkiye’nin her il ve ilçesine yaygın bir satış ağı ile ulaştırıyor. Satış işleminden sonra belli bir garanti süresi ile evlerimize giren bu cihazlarda oluşacak her türlü teknik ve donanım arızası için kesintisiz hizmet veren Bartın Vestel Yetkili Teknik Servisleri size bir telefon kadar yakındır.

Bozulan ürün parçalarını Vestel şirketi tarafından imal edilen orijinal yedek malzemeler ile değişen servislerimiz her onarım için ekstra garanti veriyor. Teknik Servis Ve Bakım Rehberine giriş yaparak bu konudaki en deneyimli servis ekiplerimize ait iletişim numaralarını bulabilirsiniz.

 

Vestel Bartın Servis Noktaları

Özel servis için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.