Servis Telefon Numarası
Servis Telefon Numarası

Ankara Siemens Teknik Servisleri

Siemens Kurumsal Servis   Ankara Merkez

Teknolojinin sunduğu yeni imkanları insan hayatı için kullanan ve faydalı Beyaz Eşya ile elektronik ev ürünleri ortaya çıkaran Siemens şirketi, hem Dünya genelinde hemde ülkemizde yüksek satış rakamlarını yakalıyor. Ürettiği her elektronik cihazın arkasında olan şirket, satış sonrası hizmetleri de en iyi şekilde sunmaya kararlıdır.

Gün içinde aktif olarak kullandığınız Siemens Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima, Kombi, Fırın, Küçük ev aletleri ve markanın ürettiği diğer cihazlarda oluşacak teknik ve mekanik arızaların garantili tamiri için Ankara Siemens Teknik Servisleri ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. En zorlu ve karmaşık cihaz arızalarını bile kısa sürede tamir eden ekipler, her onarım için ekstra garanti sunuyor. Kaliteli yedek malzemeler kullanarak onarım yapan kadrolara her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Yayın hayatına belli bir kalite standartı ile başlayan teknicservis.com ailesi, işini en sağlam yapan servis kadrolarını sizler için bir çatı altında topluyor. Can sıkıcı ürün arızalarında sitemiz üzerinden becerikli ekiplere ait iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ankara Siemens Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Ürün arızalarının üstesinden gelebilmek için düzenli aralıklar ile verilen eğitim seminerlerine katılan Ankara Siemens Özel Teknik Servisleri her türlü sorunun garantili çözümünde en yakın çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. Ürün arızalarını tamir etmenin yanı sıra Simenes Klima ve Kombi modellerinin düzenli bakım ve temizlik işlerini de yapan ekipler ihtiyaç anında size bir telefon kadar yakındır. İşini severek yapan servis elemanları arızalı cihazdaki sorunu tespit ettikten sonra Siemens tarafından üretilen orijinal yedek malzemeleri kullanarak onarımı tamamlıyor.

Sadece bir ürün ve model için değil. Markanın ürettiği her türlü cihaz arızasında ekiplerimizle görüşerek hak ettiğiniz garantili tamir desteğini alabilirsiniz. Yaptığı her onarım için ekstra garanti veren bilgili servis elemanları uzun yıllar boyunca bu işte çalışmanın kazandırdığı tecrübeye sahiptir.

Ankara Siemens 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen Siemens Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri, insan hayatını eskisine oranla daha kaliteli yaşam standartlarına taşıyor. Gün boyu aktif kullandığınız elektronik cihazlarda, uzun vadede bazı teknik sorunlar baş gösterebilir. Daha çok elektrik akımındaki dengesiz voltaj dağılımına bağlı ortaya çıkan bu sorunlar, işinde başarılı servis ekipleri aracılığı ile ele alınmalıdır.

Ankara Siemens Teknik Servisleri her türlü teknik bilgiye ve donanıma sahiptir. İş yerinde tamirat yapmanın yanı sıra vereceğiniz adrese gezici servis aracıyla de gelerek bakım, tamir, montaj ve diğer hizmetleri garantili sunan ekipler ihtiyaç anında size bir telefon mesafededir. Mevsim geçişlerinde Klima ve Kombilerin düzenli bakım ve temizlik işlerini de garantili yapan kadrolarımıza gönül rahatlığı ile Siemens ev ürünlerini emanet edebilirsiniz. Teknicservis.com ailesi en başarılı servis ekiplerini sizler için hizmet ağına eklemeye devam ediyor.