Ankara Bosch Teknik Servisleri

Bosch Kurumsal Servis   Ankara Merkez

Uzun yıllar ülkemizde faaliyet gösterdikten sonra kalıcı işler yapmayı isteyen Bosch şirketi kurduğu Beyaz Eşya fabrikaları ile ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Büyük oranda istihdam da sağlayan şirket, bu teknoloji ürünü fabrikalarda imal ettiği kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya modellerini hem yurt içinde hemde yurt dışında kullanıcılar ile buluşturuyor. Çağın gereğine uygun bir şekilde üretilen ergonomik ürünler, insan hayatına büyük bir konfor ve rahatlık sağlıyor.

Üretim bandından çıktıktan sonra belli bir garanti süresi ile evlerimize giren bu teknolojik cihazların arıza vermesi durumunda gün boyu kaliteli ve güvenilir hizmet veren Ankara Bosch Teknik Servisleri ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Sağlam ve garantili onarım yapan ekiplerimiz her türlü arızanın üstesinden gelmeyi başarıyor.

Ankara Bosch Kaliteli ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Üretime başladığı günden beri, belli bir kalite standartına uygun şekilde imalat yapan Bosch şirketi, ürettiği Beyaz Eşya ve elektronik ev modelleri ile insan hayatını daha yaşanır ve kolay bir hale getiriyor. Ürün tasarımlarında teknolojik cihazlardan yararlanan şirket bu sayede gelişmiş cihazlar ile karşımıza çıkıyor. Bu sektörde faaliyet gösteren birçok rakibine göre daha başarılı sayılan Bosch markası bu istikrarını korumak için teknik servis hizmetlerini de uzman ekipleri ile vermekta kararlı.

Beklenmedik bir anda Bosch Beyaz Eşya yada elektrik ev ürünlernidemeydana gelen teknikarızalar için Ankara Bosch Teknik Servislerini arayabilirsiniz. İster garanti kapsamında olsun ister olmasın markaya ait bütün arızalı ürünler usta eller tarafından kısa sürede tamir edilir.

Ankara Bosch 7/24 Teknik Servis Desteği Sunuyoruz

Teknik servis ekiplerini seçerken bazı önemli kriterlere göre hareket eden bosch şirketi, her türlü arızanın üstesinden gelecek uzman ekipleri servis ağına eklemek istiyor. Bu konuda çalışmalarını yaparken Türkiye’nin her il ve ilçesinde ziyaretlerde bulunan yetkililer, usta kadrolar ile anlaşma sağlayıp müşterilerine hizmet veriyor. Dönem dönem yapılan kurum içi eğitimler ile daha donanımlı hale gelen Ankara Bosch Teknik Servisleri en ufak sorun karşısında size bir telefon kadar yakındır.

Teknik donanım bakımından eksiksiz olan servis ekibimiz, arızaları tespit ettikten sonra buna neden olan parçayı orijinal yedek malzemeler ile değişir. Sadece Beyaz Eşya modelleri ile sınırlı kalmayan hizmetlerimiz Bosch marka klima, kombi, termosifon ve şofben arızalarını da kapsamaktadır.